Yolcu Sayısı
1

Hakkari otobüs bileti

Hakkari Otobüs Bileti

En popüler Hakkari otobüs rotaları

Hakkari otobüs bileti fiyatları, Hakkari otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hakkari otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
VanHakkari30 TL11
KırıkkaleHakkari110 TL4
GaziantepHakkari900 TL3
AnkaraHakkari190 TL2
DüzceHakkari210 TL2

Hakkari otobüs firmaları

Hakkari otogarı

  • Hakkari(438) 351 24 76

Hakkari otobüs biletleri

Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkari; Van, Şırnak, Irak ve İran ile komşudur. Oldukça engebeli bir arazisi olan şehirde görülmeye değer pek çok tarihi yer ve doğal güzellik bulunmaktadır.


Hakkari Ulaşım

Hakkari ülkemizin en doğusunda bulunan şehirlerden biridir. Irak ve İran ile sınır komşusu olan Hakkari’ye ulaşım karayolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. Kentte 2015 yılından beri hizmet veren bir havalimanı bulunmaktadır. Yüksekova ilçesinde yer alan havalimanına haftanın belirli günlerinde karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi havayolu ulaşımıdır. Ancak Hakkari’nin çevre illerinden gelenler için karayolu da tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Bunun için özel araçlar kullandığı gibi sıklıkla Hakkari otobüs seferleri de tercih edilmektedir. Hakkari otobüs firmaları tarafından düzenli olarak yapılan otobüs seferleri ile şehre karayolu ulaşımı kolay ve zahmetsiz bir hal almaktadır. Bu otobüs seferleri ile Hakkari otogarı içerisine kadar ulaşım sağlamak mümkündür. Hakkari otogarı kent merkezine yaklaşık 3 km mesafede yer alan Sümbül Mahallesi’nde yer almaktadır.


Hakkari Otobüs Bileti Fiyatları

Hakkari’ye ulaşım sağlamak için Hakkari otobüs bileti satın almanız gerekir. Hakkari ucuz otobüs bileti satın almanın en güvenilir ve ideal adresi ise NeredenNereye.com’dur. Hakkari otobüs firmaları arasında Hakkari otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanını bulacağınız web sitemiz ile biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basittir. Öncelikli olarak web sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil uygulamamızı Google Play ve AppStore’dan mobil cihazlarınıza indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfada yer alan aratma bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Hakkari’yi seçip tarihi de işaretlemelisiniz. Tüm kriterleri belirledikten sonra aramayı başlatmanız halinde karşınıza çeşitli otobüs firmaları tarafından düzenlenen otobüs seferleri listelenecektir. Bu listeleme sayfasından otobüs sefer saatlerini görebilir, size en uygun seferi seçebilir; otobüs iç özelliklerini görebilir, otobüs içinde wi-fi olup olmadığına bakabilir ve de bilet ücretlerini görebilirsiniz. Size en uygun olan otobüs seferini seçtikten sonra karşınıza koltuğunuzu seçeceğiniz bir bölüm çıkacaktır. Buradan boş olan koltuklar arasında seçim yapmanız gerekir. Yapacağınız koltuk seçiminin ardından yolcu bilgilerini doldurmalısınız. Bu adımı da tamamladıktan sonra artık ödeme ekranına geçebilirsiniz. Burada kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemenizi güvenle yapar ve ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi tamamlamadan evvel size sunulacak olan seyahat sigortasını da satın alabilirsiniz. Ufak bir ücret karşılığında alacağınız bu sigorta ile bavul kaybı, otobüs kaçırma ihtimali ve kaza durumlarına karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz.
Satın aldığınız online biletinize dair bilgiler size e-posta ve SMS yolu ile iletilecektir. Bu bilgileri kaybetmemeniz gerekir. Herhangi bir sebepten dolayı aldığınız bileti iptal etmek isterseniz bu işlemi de bir tık ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsün kalkmasına son 12 saat kalana kadar yapılan iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmadan biletin tam ücreti tarafınıza iade edilebilmektedir. Ancak siz yine de isterseniz biletinizi iptal etmek yerine 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete dönüştürebilirsiniz.


Hakkari Gezi Rehberi

Hakkari tarih boyu pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunun birikimini bugün Hakkari topraklarında görmek mümkündür. Seyithan Gölü, Cennet Cehennem Vadisi, Durankaya Yaylası ve Merga Butan Kayak Merkezi Hakkari’de görülmeye değer olan doğal güzelliklerdendir. Meydan Medresesi, Şemdinli Taş Köprü ve Kayme Sarayı ise Hakkari’de görülmeye değer olan tarihi yerler arasında bulunmaktadır.

Hakkari Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr