Hakkari Otobüs Bileti

Hakkari Otobüs Bileti

Hakkari Otobüs Biletleri

Hakkari’ye en uygun otobüs bileti ile seyahat etmek için biletlerinizi sitemizde avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Hakkari’ye kara yolu ile ulaşım Van şehri üzerinden sağlanmaktadır. Firmalar önce Van’a uğrayarak burada yolcularını daha küçük araçlara aktarmakta ve yolculuk öyle devam etmektedir. Şehre yakın bir zamanda açılacak olan otogar sayesinde farklı şehirlerden direkt seferler ile ulaşım da mümkün hale gelecektir. Hakkari’ye seyahat edebileceğiniz tüm firmaları sitemizde bulabilirsiniz. Hakkari’ye yakın illerde kurulmuş olan firmalar aynı zamanda şehre en çok sefer düzenleyen firmalar olarak ön plana çıkmaktadır.
Hakkari bulunduğu bölge nedeniyle tarih boyunca farklı medeniyetlerin ilgisini çeken bir şehir olmuştur. Mezopotamya ve Anadolu arasında bir geçiş olarak yer alan şehirde en çok Urartuların etkileri karşımıza çıkar. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde; kaya resimleri, Urartu mezarlığı ve  Meydan Medresesi şehirde görülebilecek yerler arasında yer almaktadır. Yüksek dağlarla çevrili şehirde Irak ve İran’a geçiş yapılan sınır kapıları bulunmaktadır. Hakkari’nin bulunduğu bölgede iklimsel koşullar en sert şekilde yaşanmaktadır. Yoğun kar yağışı kış ayları boyunca şehri etkisi altına alır, yüksek sıcaklıklarla geçen yazlar ise kurak ve bunaltıcıdır. Şehre seyahat etmeden önce güncek Hakkari hava durumu bilgisini sitemizde bulabilirsiniz.
Bilet aramanız için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz an avantajlı biletlere ulaşabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilir ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Kullanılan güvenli ödeme sistemleri sayesinde uygulama üzerinden de biletinizi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yolculuğunuzu sonrasında seyahat ettiğiniz firmanın hizmetlerini puanlayabilir ve yolculuğunuz ile ilgili yorumunuzu sitemizde bizimle paylaşabilirsiniz. Firmalar hakkında bilgi ve fikir edinmek için diğer yolcuların yorum ve değerlendirmelerinden de faydalanabilirsiniz.

Hakkari Otobüs Bileti
Hakkari - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Şub Salı
hafif kar yağışlı
-1,9 °C
hafif kar yağışlı
20 Şub Çarşamba
açık
0,3 °C
açık
21 Şub Perşembe
hafif kar yağışlı
0,7 °C
hafif kar yağışlı
22 Şub Cuma
kar yağışlı
-0,7 °C
kar yağışlı
23 Şub Cumartesi
kar yağışlı
-0,9 °C
kar yağışlı