Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
138 TL
Bilet Al

İstanbul Gümüşhane Otobüs Bileti

İstanbul Gümüşhane Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1106 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 19dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Gümüşhane arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Gümüşhane bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Gümüşhane bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Gümüşhane otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Gümüşhane Otobüs Biletleri

 İstanbul Gümüşhane otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Gümüşhane otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karadeniz’in doğusunda yer alan Gümüşhane ilimiz, sahip olduğu engebeli ve dağlık arazilerinden dolayı kuzeyinde Zigana Dağları’nı barındırmaktadır. Gezilip görülecek ve tarihi mekânlardan dolayı oldukça zengin bir bölge olan Gümüşhane ipek yolu üzerinde yer alan önemli bir ticaret merkezi olarak bilinmektedir. Kelkit sınırları içerisinde yer alan Satala(Satak) Antik Kenti arkeolojik sit alanı olarak kullanılmaktadır. Manzarası ile herkesi hayran bırakan limni Gölü, önemli doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. Bölge’nin zirvelerinde bulunan ve yerli-yabancı turistlerin ilgi odağı olan Boyunburt- Kürtün yaylası gün batımını izlemek için çok iyi bir alternatif olmaktadır. 17.yy’da rum milletleri tarafından kurulan ve tarihi kalıntıları ile günümüze kadar yaşam sürdüren Santa Harabeleri arkeolojik sit alanı olarak kullanılmaktadır. Tarihi ve kültürel bir zenginlik taşıdığı gibi yaklaşık 300 ev barındırmaktadır. Maden kaynakları yönünden zengin olan krom vadisi, bol akarsu ve dere yatakları üzerinde yer alan Tohumoğlu Köprüsü, antik kent özelliği taşıyan Kov kalesi, Gümüşhane Bölgesi’nin turizmini ayakta tutan Karaca Mağarası, arkeolojik sit alanı olan İmera Manastırı, alabalık üretimin yapıldığı ve mesire-piknik alanı olarak da kullanılabilen Kürtün Barajı önemli mekânlar arasında yerini almaktadır. İstanbul üzerinden Gümüşhane Bölgesi’ne doğru yapmak istediğiniz otobüs yolcuklarında dilediğiniz firma seçimini ve otobüs saatini ekonomik bilet fiyatları ile sitemiz üzerinden giderebilirsiniz. Güzergâh üzerinde sefer yapan otobüs firmaları arasında Lüks Gümüşhane Turizm ve Metro yer almaktadır. 

İstanbul Gümüşhane otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Gümüşhane otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Gümüşhane otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Gümüşhane 130 TL
Metro Turizm 138 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Gümüşhane Hakkında
Nüfus:
70,667
Yüzölçümü:
6.437,01 km²
Plaka:
29
Telefon kodu:
(456)
Otogar:
Gümüşhane Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.