Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
160 TL
Bilet Al

İstanbul Ardahan Otobüs Bileti

İstanbul Ardahan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1470 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Ardahan arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

İstanbul Ardahan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Ardahan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Ardahan seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Ardahan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Ardahan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Ardahan Otobüs Biletleri

İstanbul’dan Ardahan’a en ucuz otobüs bileti ile gerçekleşen otobüs seyahatlerinde Karadeniz Bölgesi baştan sona geçilmektedir. Ülkenin kuzey doğusunda yer alan Ardahan ile İstanbul arasındaki mesafe 1500 km’ye yakındır. Bu mesafe molalarda geçen zaman da eklendiğinde yaklaşık 23 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Yeni model otobüslerle düzenlenen seferler sırasında yolcuların keyifli vakit geçirebilmeleri için; ücretsiz wi-fi bağlantısı, televizyon yayını gibi hizmetler sunulmaktadır. Pek çok otobüste de mobil cihazlarınızı şarj edebilmeniz için prizler yer almaktadır. Uzun süreli bu yolculukta rahat edebilmeniz için konforlu koltuklar ve geniş diz mesafeleri sunulmaktadır.
Kafkaslar’dan Anadolu’ya geçiş yolları üzerinde bulunan şehirde; tarihte bu bölgeden göç eden medeniyetler varlık göstermiştir. İstanbul’dan en uygun otobüs bileti ile seyahat ederek şehre vardığınızda görmeniz gereken yerler şöyle sıralanabilir.
Kanuni Sultan Süleyman tarafında inşa ettirilen Ardahan Kalesi; 1544 yılında yapılmıştır. Dikdörtgen planlı olarak yapılan kalenin sur duvarlarının uzunluğu 750 metreye yakındır. Kalenin bulunduğu bölgede tarihi birkaç camiyi de görebilirsiniz. Savaşır Kalesi, Kinzi Kalesi, Sevimli Kalesi, Şeytan Kalesi ve Kazan Kale; şehirde bulunan diğer kalelerdendir.
Ardahana’a sefer düzenleyen firmalar hakkında bilgi edinmek için sitemizi ziyaret ederek; firma sayfalarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun için ayrıca yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da faydalanabilirsiniz.  Neredennereye adresinde bilet aramanızı yapabilir ve güvenli ödeme sistemi sayesinde rahatlıkla satın almanızı tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri dilediğiniz yerde gerçekleştirme içi AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamamızı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece indirimli otobüs bileti alımınızı her an kolaylıkla yapabilirsiniz.
Her yıl haziran ve temmuz ayları arasında Ardahan’da Atatürk’ün Gölgesinde Damal Şenlikleri düzenlenmektedir. Bu şenliğin düzenlenme nedeni Damal Dağları’nda her yıl aynı dönemde beliren Atatürk silüetidir.  Bir ay boyunca her gün 20 dk süreyle görünebilen silüet saat 18’den sonra oluşmaktadır.

İstanbul Ardahan otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ardahan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Ardahan otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Doğu Kars Turizm 150 TL
Esadaş 160 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
4. Levent Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Ataşehir Otogarı
  Ardahan Hakkında
Nüfus:
36,214
Yüzölçümü:
4.967,63 km²
Plaka:
75
Telefon kodu:
(478)
Otogar:
Ardahan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.