Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al

Isparta Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Isparta Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 165 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Isparta Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Isparta Afyonkarahisar otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Isparta Afyonkarahisar güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Isparta Afyonkarahisar seyahatinize başlamadan önce, Isparta ve Afyonkarahisar hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Isparta ve Afyonkarahisar şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Isparta Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Isparta Afyon otobüs bileti mi aradınız? Isparta Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Isparta Afyon arası otobüs yolculuğunuz 2 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 166 kilometredir. Isparta ve Afyon illeri arasında hava dolaşımı çok fazladır. İllerde ki üniversiteler ve sosyal imkanlar öğrencileri iki kent arasında git gele ulaştırmaktadır. Isparta kentinde öğrenim gören birçok üniversite öğrencisi Afyon kentine kaplıcalarından faydalanmak ve üniversite ziyareti için gitmektedirler. Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi birbirleri ile sürekli bir etkileşim halindedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi 1974 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne bağlı idi.1992 yılında kendi adına devlet üniversitesi olmuştur. Üniversite de 13 fakülte, 3 adet enstitü, 20 adet yüksekokul bulunmaktadır. Edinilen son verilere göre üniversitenin öğrenci nüfusu 34.000'dir.Üniversitenin merkez kampüsünde büyük bir kütüphanesi bulunmaktadır. İki il arasında sık otobüs yolculuğu yapıyorsanız Isparta Afyon otobüs biletleri sitemiz de bir çok firma seçeneği ile satılmaktadır. Yolculuğunuz için otobüs seçimi yaparken tv yayını, müzik yayını, internet ve priz gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Sitemiz de bu seçenekler firmaların fiyatlarının yanında resimli şekilde görebilirsiniz. Hangi özelliği istiyorsanız o otobüs firmasını tercih etmelisiniz. Afyon kentine gittiğiniz zaman görmeniz gereken yerler de vardır. Tarih kokan şehir Afyon'a gittiğiniz zaman mutlaka kaleyi ziyaret etmelisiniz. Afyon Kalesi günümüze gelene kadar biraz yıpranmış olsa da halen daha tarihi kalıntılar barındırmaktadır. Kale Osmanlı Devleti zamanında Hisarı Devlet olarak isimlendirilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu 2. Selim 1573 tarihinde kaleye onarım yaptırmıştır. Afyonkarahisar kalesi adını da 2.Selim vermiştir. Kalenin yüksekliği 226 metredir. Karahisar kalesini vaktiniz az olsa bile mutlaka kısa süreliğine de olsa ziyaret etmeli görmeden kenti terk etmemelisiniz. Isparta Afyon otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Isparta Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? Isparta Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Isparta Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 25 TL
Dinar Turizm 25 TL
Metro Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.