Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
73 TL
Bilet Al
78 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

İskenderun Ankara Otobüs Bileti

İskenderun Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İskenderun Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

İskenderun Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İskenderun Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İskenderun Ankara seyahatinize başlamadan önce, İskenderun ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İskenderun ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İskenderun Ankara Otobüs Biletleri

İskenderun - Ankara Otobüs Bileti
İskenderun, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Hatay ilinin en büyük ikinci ilçesidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Hatay - İskenderun otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz ilçe Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da çevre ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay’ın en büyük ikinci ilçesi olan ve eski adı ile “Aleksandtretta” olarak bilinen İskenderun’un nüfusu son yapılan çalışmalara göre üç yüz bine yakın olarak tespit edilmiştir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi İskenderun da geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle ilçenin bugün sahip olduğu modern yapılanma içerisinde geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. Özellikle Büyük İskender döneminin önemli kentlerinden biri olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay - İskenderun otobüs bileti satın alarak ilçe otogarına giriş yaptığınızda, “Payas Kalesi, Kinet Höyük, İskenderun Körfezi, Karaağaç Plajı, Meryem Ana Havuzu” ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
İskenderun - Ankara otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Ankara’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Ankara (AŞTI) Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Merkezi konumu nedeni ile Milli Mücadele döneminde ülkenin başkenti olarak belirlenen Ankara, İç Anadolu Bölgesinin en gelişmiş ve en kalabalık şehri olmasının yanı sıra cumhuriyet dönemi ile birlikte almış olduğu yatırımlar ile beraber ülkenin en gelişmiş ikinci şehri olma statüsüne kavuşmuştur. Cumhuriyet ile birlikte başkent ilan edilmesinden sonra siyasi bir otorite kazanan şehir bu tarihten itibaren sürekli olarak gelişim göstermeye devam etmiş ve nüfusunu gün be gün arttırmıştır. Siyasi özelliği nedeni ile Ankara yıl içerisinde çok sayıda yabancı konuğa ev sahipliği yapar. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Ankara da geçmişinden birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Binlerce yıllık tarihi geçmişi bulunan bu şehir bugün modern bir kent çizgisi çizerken bir yandan da geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerleri de bünyesinde sergiler. İskenderun - Ankara otobüs bileti satın alarak, Ankara (AŞTI) Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
İskenderun - Ankara otobüs bileti fiyatları, “90 - 130 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Jet Turizm, Has Turizm, Hatay Günsas Turizm” gibi firmaların en uygun İskenderun - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

İskenderun Ankara otobüs bileti mi aradınız? İskenderun Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İskenderun Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Güney Turizm 70 TL
Jet Turizm 73 TL
Hatay Nur Turizm 78 TL
Has Turizm A.Ş. 80 TL
Metro Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İskenderun Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
İskenderun Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.