Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
76 TL
Bilet Al
78 TL
Bilet Al
78 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
82 TL
Bilet Al

Hatay Ankara Otobüs Bileti

Hatay Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 682 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 36dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Hatay Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Hatay Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Hatay Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Hatay Ankara seyahatinize başlamadan önce, Hatay ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Hatay ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Hatay Ankara Otobüs Biletleri

Hatay - Ankara Otobüs Bileti
Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda en kalabalık on üçüncü ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak doğrudan ya da dolaylı seferler aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin bu sıcak şehri, güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye, kuzeydoğusunda Gaziantep ile komşuluk içerisinde bulunur. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgede komşuluk içerisinde bulunduğu iller nedeni ile Türkiye’nin karayolu ulaşımı için önemli geçiş noktalarından biridir.
Hatay, Türkiye için önemli bir şehir olmasının yanı sıra yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde ortaya çıkarılan bulgular ile birlikte dünya tarihi açısından da önemli bir şehir konumuna gelmiştir. Bu ilimizde yapılan arkeolojik çalışmaların neticesinde M.Ö 100.000 - 40.000 arasında tarihlenen farklı kalıntılar ortaya çıkmıştır. Hatay, günümüzde insanlık tarihinin en eski şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu denli zengin ve köklü bir tarihe sahip olması günümüzde şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerlerin sergilendiği bir açık hava müzesi haline getirmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Hatay - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Ankara’da yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı içerisinde son bulacaktır. AŞTI içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Ankara, cumhuriyetin ilanından sonra başkent ilan edilmiş ve bu tarihten itibaren gelişim göstererek nüfusunu yükseltmiştir. Bugün şehir Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara, cumhuriyet öncesinin de önemli şehirlerinden biri olarak Anadolu’nun pek çok noktası gibi zengin tarihi geçmişi boyunca onlarca farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehrin bugün ortaya çıkan modern görünümün yanı sıra geçmişinden kalan tarihi ve kültürel mirasları da görmek mümkündür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Hatay - Ankara otobüs bileti fiyatları, “100 - 110 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Turizm, Jet Turizm, Hatay Nur Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Hatay - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hatay Ankara otobüs bileti mi aradınız? Hatay Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Hatay Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Jet Turizm 76 TL
Hatay Güney Turizm 78 TL
Hatay Nur Turizm 78 TL
Metro Turizm 80 TL
Has Turizm A.Ş. 82 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.