Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Ankara Hatay Otobüs Bileti

Ankara Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 682 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Ankara Hatay otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Hatay güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Hatay seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Hatay hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Hatay şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Hatay Otobüs Biletleri

Ankara - Hatay Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda başkenti olan şehridir. Yapılan son nufus araştırmalarına göre 5 milyonu geçen nüfus rakamı ile ülkenin en kalabalık ikinci şehri olarak bilinmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden otobüs ve minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, etrafında yer alan “Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir” illeri ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle bağlı bulunduğu bölgede en önemli geçiş noktalarından biri olarak oldukça önemli ulaşım merkezlerine ev sahipliği yapar.
Anadolu’nun pek çok kentinde olduğu gibi Ankara da zengin tarihi geçmişi boyunca farklı Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. “Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar” gibi uygarlıklar geçmişinde Ankara’yı yurt edinmiş ve günümüz dünyasına çeşitli miraslar bırakmışlarıdır. Ankara’nın pek çok noktasında zengin tarihi geçmişinden arta kalan eserleri görmek mümkündür. Şehir, cumhuriyetin ilanı ve başkent ilan edilmesinden sonra sürekli olarak gelişim göstermiş bu bağlı olarak da zaman içerisinde nüfusunu katlamıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.

Hatay'a Yolculuk
Ankara - Hatay otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Hatay’da yolculuğunu şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Hatay Otogarı içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde doğu şeridinde yer alan bir şehridir. İlimiz, doğusunda ve güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye, kuzeydoğusunda Gaziantep ile komşuluk içerisindedir. Hatay’da yapılan araştırmalara göre gerçekleştirilen ilk yerleşimlerin tarihi on binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu nedenle günümüzde il sınırları içerisinde Hatay’ın geçmişinden günümüze miras kalmış çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Şehirde olası konaklama ihtiyaçlarınız için he bütçeye uygun Hatay otelleri sizleri bekliyor olacak.

Ankara Hatay Otobüs Seferleri
Ankara - Hatay otobüs bileti fiyatları, “90 - 110 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen, “Has Turizm, Jet Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hatay Günsas Turizm” gibi otobüs firmalarının en uygun Ankara - Hatay otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara Hatay otobüs bileti mi aradınız? Ankara Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 120 TL
Hatay Nur Turizm 120 TL
Jet Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.