Göle Otobüs Bileti

Göle Otobüs Bileti

Göle Otobüs Biletleri

Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Ardahan ilinin Göle ilçesi hakkında merak edilen detayları sizler ile paylaşmak istiyoruz. Özelikle Göle ilçesinde bundan yıllar önce çekilen bir fotoğraf ilçenin tanıtımı açısından oldukça başarılı olmuştur. Atatürk silüeti ilçenin dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu. Her yıl belli dönemlerde ortaya çıkan bu silüeti yerinde görmek için ilçeye akın eden ziyaretçilerin oldukça fazla olduğunu belirtmek istiyoruz.


Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bu ilçemizin özellikle yayla konusunda son derece önemli bir turizm alanı bulunmaktadır. Silüetin görüldüğü bu yayla ziyaretçilerin akınına uğrayan bir bölge olarak dikkat çekiyor. Bülbülhan yaylası olarak bilinen bu yayla son zamanlarda oldukça fazla rağbet görüyor. Yöre halkının özellikle yaz aylarında düzenledikleri şenliklere katılmak için il dışından gelen binlerce turist burada unutulmaz anlar yaşamaktadır. Göle otobüs bileti alımları Neredennereye.com'da!
 
Bu yaylanın dışında Çıldır gölünü de bünyesinde barındıran Göle ilçesi özellikle yazın ve kışın turizm sektöründe büyük önem taşımaktadır. Kış aylarında buraya akın eden kış sporları severlerin en çok rağbet gösterdiği ilçe olması sizler içinde son derece önemli olarak dikkat çekiyor. Ayrıca yaz aylarında gölün üzerinde düzenlenen etkinliklerin dikkat çektiğini söylemek isterim. Ardahan ilinin oldukça dikkat çeken yerlerinden olan bu Göle ilçesi hakkında merak edilen diğer detaylara sitemizde yorumlardan ulaşmanız mümkündür.
 
Göle - 5 Günlük Hava Tahmini
12 Tem Pazar
orta şiddetli yağmur
18,2 °C
orta şiddetli yağmur
13 Tem Pazartesi
şiddetli yağmur
17,8 °C
şiddetli yağmur
14 Tem Salı
hafif yağmur
17,5 °C
hafif yağmur
15 Tem Çarşamba
orta şiddetli yağmur
19,4 °C
orta şiddetli yağmur
16 Tem Perşembe
hafif yağmur
15,9 °C
hafif yağmur