Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

Giresun Ankara Otobüs Bileti

Giresun Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 626 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 17dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Giresun Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Giresun Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Giresun Ankara otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Giresun Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Giresun Ankara Otobüs Biletleri

Giresun, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, ülke içerisinde Fındığı ile tanınmaktadır. Kirazın bütün dünyaya Giresun’dan yayıldığına dair bir iddia vardır. İl coğrafi olarak, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas, Ordu illeri ile komşuluk içerisindedir. Aksu ve Batlama vadileri arasında denize doğru uzanan bir yarımada şeklinde kurulmuştur. 

Giresun her ne kadar Karadeniz’in kültürel değerlerini korumaya çalışsa da halkı büyük şehre göçe başladıkça gelenekleri yavaş yavaş unutulmaya başlanmıştır. 
 
İl sınırları içerisinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülmüştür. Yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Buna bağlı olarak tarım üretimi yaygındır ve yemek kültüründe sebze yemekleri hakim konumdadır. 
 
Trabzon ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalar arasında, Kale Camisi Giresun, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kulakkaya yaylası, Kümbet Yaylası, Seyyit Vakkas Türbesi, Tirebolu Kalesi, Giresun Adası, Gölyanı Yaylası yer almaktadır. 
 
Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olup, aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Bununla beraber bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin birinci ülkenin ikinci büyük şehridir. Bu özelliğinden dolayı istihdam sağlayarak çevresinden güç almış ve zaman içerisinde nüfusunu arttırmıştır. Ankara gerçek gelişimini başkent olmasından sonra kazanmıştır. 
 
Topraklarının büyük çoğunluğunda hala tarım arazileri mevcuttur. Son zamanlarda ise termal kaynakları ile de ziyaretçi çekmektedir. 
 
Ankara İzmir otobüs bileti alarak en uygun fiyatlarla İzmir'e de gidebilirsiniz. Giresun üzerinden zaman kaybetmeden Ankara’ya gitmek için Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Sahil Seyahat, Doğu Karadeniz Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
Giresun Ankara otobüs bileti mi aradınız? Giresun Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Giresun Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 75 TL
Ali Osman Ulusoy 80 TL
Lüks Gümüşhane 80 TL
Lüks Artvin Seyahat 80 TL
Lüks Karadeniz 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.