Yolcu Sayısı
1

Gebze otobüs bileti

Gebze Otobüs Bileti

En popüler Gebze otobüs rotaları

Gebze otobüs bileti fiyatları, Gebze otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gebze otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BursaGebze220 TL75
İzmirGebze400 TL41
BalıkesirGebze499 TL30
BoluGebze450 TL27
DeveliGebze75 TL24

Gebze otogarı

  • Gebze(262) 642 01 55

Gebze otobüs biletleri

Teknopark, sanayi endüstrileri ve önemli ticaret kaynaklarının merkezi olan Gebze ilçesine, Türkiye’nin dört bir yanından otobüs bileti bulabilirsiniz. Neredenenereye.com, en ucuz Gebze otobüs biletini bulabileceğiniz tek platform olarak size mükemmel bir hizmet sunmak için çabalıyor.

İstanbul’a giderken ya da İstanbul’dan ayrılırken karşılaştığınız Gebze ilçemize, en çok İstanbul’dan otobüs bileti aranıyor. Gebze otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmaları Kamil Koç, Ulusoy, Pamukkale, Metro, Varan, Tatlıses, Lider Adana ve Beydağı’dır. Gebze otobüs firmaları az gibi görünse de İstanbul yahut Kocaeli’ne gelen birçok otobüs firması ile Gebze’ye ulaşabilirsiniz. Neredennereye.com’da bu otobüs firmalarının araç içi özelliklerini inceleyerek size en uygun otobüs firmasından Gebze otobüs biletinizi alabilirsiniz.
Gebze otobüs bileti alırken, hem denizin tadını çıkarabilmek hem de huzurlu bir ilçede, sakin bir tatil geçirmeyi hayal edebilirsiniz. Sorunsuz bir yolculuk sonrası bu hayalleriniz için Gebze sizi bekliyor olacaktır. Gebze Otogarı’na vardığınızda, otogarın işlek yapısını fark edeceksiniz. Her yıl biraz daha kalabalıklaşan otogardan, tüm iller için otobüs seferi bulabilirsiniz.

Gebze Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr