Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Gaziantep İskenderun Otobüs Bileti

Gaziantep İskenderun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 12 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep İskenderun arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Diyarbakır firmasıdır.

Gaziantep İskenderun bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep İskenderun bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep İskenderun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep İskenderun Otobüs Biletleri

Gaziantep İskenderun otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İskenderun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Gaziantep, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, şehrin eski adı yalnızca Antep olarak geçmektedir. Sahip olduğu nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin büyük şehirlerinden biridir. Gazi unvanını Kurtuluş Savaşı sırasındaki mücadelesinden ötürü almıştır. Antep baklavası gerek ülke çapında gerekse ülke dışarısında üne sahiptir. Tarihi yapıları ve hikayeleri dizilere, filmlere konu olmaktadır. Gaziantep, dünyanın yaşanılan en eski kentlerinden biri olma unvanını taşımaktadır. Tarihi yapıları ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Akdeniz iklimin temel özelliklerini sergiler, ilde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.
İskenderun’un tarihteki kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Kuruluşu bugün herkesin çok iyi bildiği Büyük İskender tarafından gerçekleşmiştir. İsminin yunanca karşılığı Alxeandira olarak bilinmektedir. Bu kelime Küçük İskenderiye anlamını taşımaktadır. Sınırları ülkenin en güneydeki sınırları oluşturmaktadır. Bağlı bulunduğu coğrafi konum nedeni ile Akdeniz ikliminin özelliklerini taşır. Turinçgil üretimi fazladır. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Akdeniz bölgesinde yer alan İskenderun’un yükseltisi düşüktür. Denize kıyısı olan noktaların da verimli tarım arazilerinden oluşan ovalar gözlemlenebilir.
Gaziantep gibi dünyanın en eski yerleşim yerlerinden olan bir kalkış noktasından İskenderun yolculuğu yapmak için www.neredennereye.com adresi üzerinden Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy gibi bir çok otobüs firmasının biletini satın alabilirsiniz.
Gaziantep İskenderun otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İskenderun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep İskenderun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Diyarbakır 30 TL
Has Diyarbakır 30 TL
Midyat Seyitoğlu 30 TL
Can Dersim Tuncelililer 35 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  İskenderun Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
İskenderun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.