Gaziantep Giresun Otobüs Bileti

Gaziantep Giresun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 105,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 861 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 35dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Giresun arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Gaziantep Giresun bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Giresun bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Giresun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Giresun Otobüs Biletleri

Burç ormanları, Şahin Bey ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Gaziantep ilinin görülmesi gereken noktaları arasında yer alır. Yaklaşık olarak 350 hektar kadar alanı mevcuttur. Bu alan içerisinde misafirleri için piknik alanları da sunmaktadır. Doğa tutkunu olan seyahat severlerin, Gaziantep gezileri sırasında atlamamaları gereken bir noktadır Burç Ormanları.

Araban Kalesi, Gaziantep’in Araban ilçesi içerisinde bulunmaktadır. Bu eserin üzerinde gerçekleştirilen tarihi ve arkeolojik çalışmalar sonucunda kalenin orta çağda inşa edildiği belirlenmiştir. Kendi dönemin Rabban ismi ile anılmıştır. Kültürel ve tarihi değerleri, farklı hikayeleri seven Gaziantep ziyaretçilerinin kaçırmaması gereken bir noktadır Araban Kalesi.
 
Gaziantep, Türkiye’nin illerinden biri Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ içerisinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak düzlük arazileri vardır ve Akdeniz ikliminin kurak bir türevi şehir üzerinde etkili olmuştur. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Gaziantep, tarihi ve kültürel mekanları ile olduğu kadar ülke içerisinde ve dışarısında baklavası ile de ünlüdür. Misafirlerinin Antep baklavası yemeden dönmemelerini tavsiye ederiz. 
 
Giresun, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Giresun fındığı ile ülke içerisinde bir hayli ünlüdür. Karadeniz’in özelliklerini gerek kültürel gerekse fiziksel açıdan son derece etkin biçimde yansıtmaya devam eden nadir şehirlerden biridir. Yağış miktarı oldukça fazladır ve hakim bitki örtüsü olarak ormanlar görülmektedir. 
 
Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Giresun’a gitmek için Metro turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.