Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Gaziantep Erzincan Otobüs Bileti

Gaziantep Erzincan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 611 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Erzincan arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Turay Turizm firmasıdır.

Gaziantep Erzincan bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Erzincan bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Erzincan otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Erzincan Otobüs Biletleri

Gaziantep hiç şüphesiz, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden bir tanesidir ve ziyaretçilerini mutlu etmek için sahip olduğu bütün tarihi ve kültürel güzelliklerini sergilemektedir. Şehir, ülkenin aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olduğu için bu niteliklere oldukça fazla sayıda bünyesinde yer vermektedir. Ayrıca bu durum etnik çeşitliliğinin de renkli olması üzerinden etkili olmuştur. 

Gaziantep ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Fırat Vadisi, Bayazhan Kent Müzesi, Gaziantep Pazar Hamamı, Nizip Fevkani Kilisesi, Pişirici Mescidi ve Kalesi, Zeytinhan, Şarklı Hamamı, Tabak Hamamı, Araban Kalesi, Burç ormanları yer almaktadır.
 
Şehir, sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özellikleri gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak tarım üretimi ve yöresel lezzetleri şekillenmiştir. Gaziantep ziyaretiniz bitmeden önce tadına bakmanız gereken yöresel lezzetler arasında, Alaca Çorba, Firik Pilavı, Sarımsak Kebabı, Börek Çorbası, Antep Baklavası, Yuvalama, Tavuklu kapama gibi yemekler yer almaktadır.
 
Erzincan, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunmaktadır. Erzincan Melik Gazi Türbesi, Köroğlu Mağarası, Karanlık Kanyon, Mama Hatun Kervansarayı, Mama Hatun Türbesi, Kemah Kalesi, Sakaltutan Kayak Merkezi, Girlevik Şelalesi, Otlukbeli Gölü, Aygır Gölü  Erzincan ilinin içerisinde yer alıp ziyaretçilerin ilgisini çeken noktalardandır. 
 
İl bağlı bulunduğu coğrafi bölge ve yükseltisi nedeni ile karasal iklimin özelliklerini barındırmaktadır.
 
Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Erzincan’a gitmek için Esadaş Turizm gibi otobüs firmalarının Gaziantep Erzincan otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Erzincan otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Erzincan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Erzincan otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Esadaş 90 TL
Turay Turizm 90 TL
Can Dersim Tuncelililer 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.