Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
160 TL
Bilet Al

Gaziantep Çanakkale Otobüs Bileti

Gaziantep Çanakkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1314 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 21sa 35dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Çanakkale arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

Gaziantep Çanakkale bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Çanakkale bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Çanakkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Çanakkale Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak il sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin kurak bir versiyonu görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum bitki örtüsü ve yöresel lezzetleri üzerinde de etkili olmuştur. Antep ziyaretçilerinin tatması gereken lezzetler arasında, Kebabı, Maş Çorbası, Tavuklu Kapama, Buhara Kebabı, Ali Paşa Pilavı, Cacıklı Arap Köftesi, Bayran, Pirpirim aşı, Alaca çorba, Firik Pilavı, Samrımsak Kebabı, Börek Çorbası, Antep Baklavası, Yuvalama, Şıveydiz yer almaktadır. 

Gaziantep dünyanın yerleşime açılmış en eski noktalarından biridir. Bunun nedeni ilin eski Mezopotamya Medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. 
 
Çanakkale, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Yakın tarihinde kendisi ile aynı ismi taşıyan ve ülke tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olan bir savaşa tanıklık etmiştir. Çanakkale kendi adıyla anılan bir boğazda yer alan Kuzey Batı Anadolu'da ki bir kentimizdir. Çanakkale şehri, Çanakkale Destanı'na ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği ile her sene binlerce yerli ve yabancı turistin gelmek istediği bir turizm merkezi olmuştur. Çanakkale Destanı'nın günümüzde en iyi anlaşılabileceği Gelibolu Yarımadası Milli Parkı bu ilimizde bulunmaktadır. Çanakkale ayrıca Truva Savaşı'na da ev sahipliği yapmıştır. Bu savaşla anılan Truva Atı aynı zamanda şehrin de önemli simgelerinden biridir. Çanakkale ayrıca Gökçeada ve Bozcaada adında iki adaya sahiptir. Bu adalar da şehrin turizmine önemli katkı sağlar. 
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Çanakkale’ye gitmek için, Şanlıurfa Astor Turizm, Seç turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden zaman kaybetmeden alabilirsiniz. 
Gaziantep Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Çanakkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Şanlıurfa Astor Turizm 150 TL
Seç Turizm 160 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.