Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
135 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

Erzurum Antalya Otobüs Bileti

Erzurum Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 135,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1270 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 20sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Erzurum Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Erzurum Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Erzurum Antalya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Erzurum Antalya seyahatinize başlamadan önce, Erzurum ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Erzurum ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Erzurum Antalya Otobüs Biletleri

 Doğu’nun incisi Erzurum! Erzurum Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Erzurum, Türkiye’nin yakın tarihinde oldukça büyük yeri olan bir şehirdir. Milli mücadeleye başlamanın ilk kararları bu şehirde alınmıştır.

Erzurum, bulunduğu dağlık bölge nedeni ile yükseltisi hayli fazla olan bir şehirdir. Yükseltisinin bu denli fazla olması ve bağlı bulunduğu coğrafya nedeni ile, şehrin iklimi karasal iklimin alışılagelmiş özelliklerini sert bir şekilde sergilemektedir. Şehirde kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak olarak geçer. Bunun yanı sıra tarım üretiminin yerini hayvancılık faaliyetleri almıştır. Ayrıca çok fazla kar yağışının gerçekleşmesi nedeni ile kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. 
Hayvancılığın gelişmesi, yörenin kültürüne büyük ölçüde etkide bulunmuştur. Yöresel lezzetlerinde özellikle süt ve süt ürünleri aynı zamanda et yemekleri ağırlık gösterir.

Antalya, tatil cenneti olarak tanımlanabilecek nadir şehirlerden biridir. Sahip olduğu doğal güzellikler, eşsiz plajları, tarihi zenginliği, iklimsel özellikleri ile yaz turizmin başkentidir; Antalya. 
Hizmet sektörünün ülke içerisinde en fazla geliştiği noktalardan biridir. Akdeniz Bölgesi’nde yer alır. 
Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.
Erzurum üzerinden zaman kaybetmeden Antalya’ya gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının Erzurum Antalya Otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
 
Erzurum Antalya otobüs bileti mi aradınız? Erzurum Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzurum Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 135 TL
Esadaş 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.