Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
36 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Erzincan Sivas Otobüs Bileti

Erzincan Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 246 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Erzincan Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Iğdırlı Turizm firmasıdır.

Erzincan Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Erzincan Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Erzincan Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Erzincan Sivas Otobüs Biletleri

Erzincan Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde yer almaktadır. Şehir, coğrafi olarak, Giresun, Bayburt, Gümüşhane, Sivas, Erzurum Bingöl gibi iller ile komşuluk içerisindedir.

Erzincan tarihi açıdan incelendiğinde oldukça köklü geçmişe sahip olan bir şehirdir. Bunun nedeni Eski medeniyetlerin geçiş yolu üzerinden bulunan Anadolu topraklarından yer almasıdır. Tarihi boyunca Hititlerden başlayarak, birçok medeniyete ev sahipliği yapması nedeni ile zaman içerisinde hatırı sayılır miktarda tarihi ve kültürel miras kazanmıştır. 
Erzincan iklimsel olarak, karasal iklimin özelliklerini yansıtmaktadır. Bu nedenle şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir. 
Erzincan ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Munzur Dağları, Mama Hatun Kervansarayı, Abrenk Kilisesi, Erzincan Melik Gazi Türbesi, Otlukbeli Gölü, Girlevik Şelalesi, Altıntepe Ören yeri, Beytahtı mesire yeri, Kadı Gölü, Erzincan Müzesi yer almaktadır. 
Kadı Gölü, Erzincan’ın doğal güzellikleri ile dikkat çeken aynı zamanda ziyaretçi almasına neden noktalarından biridir. 

Sivas, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Sivas merkez olarak İç Anadolu topraklarında kurulmuş olsa bile üç farklı coğrafi bölgede toprakları yer almaktadır. Bu durum Sivas’ın iklimsel ve kültürel aynı zamanda etnik açıdan çeşitlilik göstermesine neden olmuştur.
Erzincan üzerinden zaman kaybetmeden Sivas’a gitmek için Esadaş Turizm, Iğdır Turizm, Metro Turizm, Van Gölü Turizm, Kahta Petrol gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Erzincan Sivas otobüs bileti mi aradınız? Erzincan Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzincan Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 36 TL
Erzincan Başak 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
Turay Turizm 40 TL
Lüks Erzincan 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.