Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
36 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Erzincan Sivas Otobüs Bileti

Erzincan Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 246 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Erzincan Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Iğdırlı Turizm firmasıdır.

Erzincan Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Erzincan Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Erzincan Sivas seyahatinize başlamadan önce, Erzincan ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Erzincan ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Erzincan Sivas Otobüs Biletleri

Erzincan - Sivas Otobüs Bileti
Erzincan, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile insanların dikkatini çeken bir şehridir. Erzincan’ın “Merkez, Refahiye, Kemah, Kemaliye, Tercan, Çayırlı, İliç, Otlukbeli, Üzümlü” gibi ilçelerden oluşur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan otobüs bileti satın alarak seyahat ettiğinizde yolculuğunuz Erzincan Otogarı üzerinde son bulur. Otogar üzerinden şehir merkezine ya da civar ilçelere buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzincan, doğu bölgesinin en derin tarihi geçmişe sahip kültür merkezlerinden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda doğal güzellikleri ile de dikkat çeken bir şehirdir. Tarihi İpek Yolu üzerinde kurulan şehir çok farklı medeniyetler tarafından bir yerleşim noktası olarak belirlenmiş bu nedenle de günümüzde şehirde eski dönemlere ait çok sayıda esere tanıklık edebilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucunda şehrin geçmişinin M.Ö 2000’li yıllara kadar dayandığı görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan otobüs bileti satın alarak Erzincan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Girlevik Şelalesi, Mama Hatun Türbesi, Otlukbeli Gölü, Altıntepe Ören Yeri, Abrenk Kilisesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Erzincan Melik Gazi Türbesi, Mama Hatun Kervansarayı, Kadıgölü, Sakaltutan Kayak Merkezi ” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.
Erzincan - Sivas otobüs bileti satın alarak yolculuk gerçekleştirebileceğiniz Sivas şehrinde seyahatiniz Sivas Otogarı üzerinde son bulur. Sivas Otogarı üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin doğusunda yer alan ve eski Mezopotamya medeniyetlerinin kervanlarının geçiş noktasında konumlanmış olarak bilinen bir şehirdir. Sivas, zengin tarihi geçmişinden dolayı günümüze çok sayıda tarihi ve kültürel değeri ulaştırmayı başarmıştır. Şehrin bu özelliği UNESCO’nun da dikkatini çekmek ile birlikte Sivas’ta UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan eser bulunmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan - Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Erzincan - Sivas otobüs bileti fiyatları, “35 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Erzincan - Sivas güzergahı arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Iğdırlı Turizm, Turay Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Lüks Ereğli, Turay Seyahat, Vangölü Turizm, Esadaş Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun fiyatlı Erzincan - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Erzincan Sivas otobüs bileti mi aradınız? Erzincan Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzincan Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 36 TL
Erzincan Başak 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
Turay Turizm 40 TL
Lüks Erzincan 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.