Erzincan İstanbul Otobüs Bileti

Erzincan İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1037 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 15 firma sefer düzenlemektedir. Erzincan İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Erzincan İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Erzincan İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Erzincan İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Erzincan ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Erzincan ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Erzincan İstanbul Otobüs Biletleri

Erzincan Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, coğrafi olarak, “Gümüşhane, Giresun, Sivas, Bayburt” illeri ile komşuluk içerisindedir. 

Erzincan, tarih açısından zengin bir geçmişe sahiptir. Geçmişinde bünyesi içerisinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ev sahipliği yaptığı medeniyetler arasında, “Hittitler, Urartular, Persler, Osmanlı” gibi İmparatorluklar bulunmaktadır. Bu zaman içerisinde tarihi ve kültürel miras bakımından zenginleşmesine neden olmuştur.

Erzincan, coğrafi olarak Doğu Anadolu Bölgesi’ne bağlı olup, yükseltisi fazladır. İlde karasal iklimin özellikleri görülür. Kışları ayaz, soğuk ve kar yağışlıdır, yazları ise sıcak ve kurak olarak geçmektedir. İklimine bağlı olarak, başlıca ekonomik faaliyetleri tarım ve hayvancılık üzerinedir.

İstanbul, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, sahip olduğu nüfus yoğunluğu ve sanayi büyüklüğü bakımından ülkenin en büyük şehridir. Coğrafi olarak Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır.

Şehrin, yükseltisi ve engebeli arazi yapısı ülkenin geri kalanına oranla oldukça azdır. Ayrıca jeopolitik olarak iki farklı kıtayı birbirine bağlayan bir noktada köprü vazifesi görmesi İstanbul’u yerleşime oldukça uygun bir hale getirmektedir. Bu nedenden dolayı, tarihinde içerisinde Osmanlı ve Roma’nın bulunduğu büyük medeniyetler için yerleşim noktası ve başkent olmuştur.

İstanbul Ankara otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Erzincan üzerinden İstanbul’ a gitmek için Esadaş, Erzincan Turizm, Iğdır Turizm, Dadaş Turizm, Başak Turizm, Metro Turizm, Yeni Başak Turizm gibi otobüs firmalarının Erzincan İstanbul otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Erzincan İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Erzincan İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzincan İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Doğu Kars Turizm 102 TL
Ağrı Kösedağı Turizm 105 TL
Lüks Barış 108 TL
Erzincan Başak 110 TL
Yeni Barış Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.