Yolcu Sayısı
1

Erdek otobüs bileti

Erdek Otobüs Bileti

En popüler Erdek otobüs rotaları

Erdek otobüs bileti fiyatları, Erdek otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Erdek otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BalıkesirErdek210 TL18
BursaErdek180 TL15
KaracabeyErdek130 TL14
İzmirErdek369 TL7
SusurlukErdek195 TL6

Erdek otogarı

  • Erdek(266) 835 23 01

Erdek otobüs biletleri

Balıkesir Erdek ilçesininde gezilmesi gereken yerler

Ege denizinin en gözde tatil mekanlarında olan Erdek ilçesi hakkında sizlere detaylı olarak bilgiler sunmaya devam edelim. Özellikle tatilcilerin yaz aylarında uğrak mekanı olan Erdek ilçesinin aslında tarihi yerleri de son zamanlarda dikkat çekmeye başladı.Özellikle Ege bölgesinde Roma ve Bizans döneminden kalma eserleri oldukça fazla olmasından dolayı Erdek ilçesinde sizlere gitmenizi mutlaka önerdiğimiz birkaç yer bulunmaktadır.
İlk olarak sizlere son derece önemli olan Kyzikos Antik Kentini öneriyoruz. Özellikle antik kentin içerisinde bulunan mezarlıklar , tarihi anfiler ve değerli eşyaların ortaya çıkması dikkatleri üzerine çekmesine neden aldı. Bu durum karşısında Kyzikos Antik Kenti dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Erdek ilçesine tatile geldiğiniz zaman tatilinizi geçirirken aynı zamanda bu tarihi mekanda da eğlenceli vakit geçirme imkanı elde etmiş olacaksınız. Erdek ilçesine sadece 9 km yakınlıkta bulunan bu kentin son zamanlarda devam eden arkeolojik kazılarından halen çok önemli tarihi eserler çıkmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise kral mezarlarına yeni yeni ulaşılmasından kaynaklanıyor. İşte bu kadar önemli olan bu kral mezarları içinden çıkan eşyaları koruma altına alan devlet özellikle oluşturduğu müze ile eşyaları sergilemeye başladı. Kyzikos Antik Kentinin son zamanlarda en çok gelen ziyaretçileri arasında yabancı turistlerin oldukça fazla olması dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Balıkesir’in son derece önemli ilçesi olan Erdek merkeze 4 saat uzaklıkta bir mesafede bulunuyor. Erdek otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr