Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Düzce Ankara Otobüs Bileti

Düzce Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 236 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 2dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Düzce Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Düzce Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Düzce Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Düzce Ankara seyahatinize başlamadan önce, Düzce ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Düzce ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Düzce Ankara Otobüs Biletleri

Düzce, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölümü’nde yer almaktadır. Düzce’nin tarihi MÖ.1400 ile 800 tarihleri arasına dayanmaktadır. Bu dönem de bu topraklar içerisinde Hititlerin egemenliği bulunmaktadır. Yakın tarihinde, büyük bir deprem atlatmış ve deprem sırasında en çok hasarı alan şehirlerden biri olmuştur. 

İl sınırları içerisinde oldukça verimli toprakları olan Düzce Ovası bulunmaktadır. Bu alan tarımsal üretim açısından oldukça elverişlidir. Aynı zamanda içerisinde Efeni Gölü’nü de barındırmaktadır. İl sınırları içerisinde Efeni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Yedigöller Yaban Hayatı Geliştirme sahası, Samandere Şelalesi anıtı, Sarıkaya Göknarı Tabiat anıtı bulunmaktadır. 
 
En önemli akarsu kaynakları arasında Büyük Melen ve Küçük Melen çayları bulunmaktadır. Aynı zamanda il jeotermal kaynaklar bakımından da zengindir. 
 
İl üzerinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir. Ayrıca iklimsel özellikleri tarım üretimi üzerinde de etkili olmuştur. Yöresel yemeklerinden Karadeniz mutfağının genelinde olduğu gibi sebze yemekleri hâkimiyet göstermektedir.
 
Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olup, aynı zamanda ülkenin başkentidir. Bununla birlikte Türkiye’nin en gelişmiş ikinci şehri olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır. Gelişiminin büyük kısmını başkent olduktan sonra aldığı yatırımlar sayesinde tamamlamıştır. 
 
Ankara’nın yükseltisi fazladır. Buna bağlı olarak il sınırları içerisinde karasal iklimin bir türevi görülmektedir. Kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer, yazları ise sıcak ve kuraktır. Ekonomisi çok büyük oranda sanayiye dayanır. Topraklarının ise çok büyük bir kısmı hala tarımsal üretim için kullanılmaktadır. 

Ankara İzmir otobüs bileti alarak en uygun fiyatlarla İzmir'e de gidebilirsiniz. Düzce üzerinden zaman kaybetmeden Ankara’ya gitmek için Vanyolu Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Düzce Ankara otobüs bileti mi aradınız? Düzce Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Düzce Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
Has Turizm A.Ş. 50 TL
Vanyolu Seyahat 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.