Yolcu Sayısı
1

Diyarbakır Gaziantep Otobüs Bileti

Diyarbakır Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Yeni Erciş İtimat
220 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
270 TLBilet Al
Siirt Has Bağtaş Turizm
280 TLBilet Al
Bitlis Taç
297 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
297 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
300 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
300 TLBilet Al
Metro Turizm
300 TLBilet Al
Siirt Petrol
300 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
300 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
315 TLBilet Al
Star Batman
320 TLBilet Al
Best Van Turizm
330 TLBilet Al
VanGölü Turizm
330 TLBilet Al
Öz Çiçek Turizm
330 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
350 TLBilet Al
Diyarbakır Barış Turizm
350 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
Star Diyarbakır
350 TLBilet Al
Venn Seyahat
350 TLBilet Al
As Vanyolu Seyahat
350 TLBilet Al

Diyarbakır Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer220,00 ₺
 • Diyarbakır → Gaziantep Arası Kaç Km317 km
 • Diyarbakır → Gaziantep Arası Kaç Saat5sa 22dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaÖz Diyarbakır Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı21

Diyarbakır Gaziantep Online Otobüs Bileti
Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Diyarbakır Gaziantep güzergahı için arama yapın, Diyarbakır - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Diyarbakır ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Diyarbakır ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Diyarbakır Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Diyarbakır → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Diyarbakır - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 220,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Yeni Erciş İtimat tarafından satılmaktadır.

Diyarbakır - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Diyarbakır - Gaziantep arasında günlük ortalama 21 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Yeni Erciş İtimat , Siirt Kurtalan Ekspres, Siirt Has Bağtaş Turizm, Bitlis Taç, Van Kalesi Turizm, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Metro Turizm, Siirt Petrol, Yeni Diyarbakır Seyahat, Lux Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Best Van Turizm, VanGölü Turizm, Öz Çiçek Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Venn Seyahat, As Vanyolu Seyahat.

Diyarbakır - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Diyarbakır - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 22dk sürmektedir.

Diyarbakır - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Diyarbakır - Gaziantep arası karayolu ile 317 km'dir.

Diyarbakır Gaziantep Otobüs Biletleri

Diyarbakır - Gaziantep Otobüs Bileti
Diyarbakır, Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve sahip olduğu tarihi birikimi ile yurt içinden ve yurt dışından insanların dikkatini çeken bir şehirdir. Ülkenin en kalabalık on ikinci şehri olan Diyarbakır, “Şanlıurfa, Malatya, Bingöl, Adıyaman, Elazığ, Mardin” şehirleri ile komşuluk içerisinde bulunmaktadır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde bu denli önemli iller ile komşuluk içerisinde bulunması Diyarbakır’ı karayolu ulaşımı açısından önemli noktalardan biri haline getirmektedir. Diyarbakır, Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve nüfus yoğunluğu bakımından 12.sırada bulunan bir şehridir. Ülkenin hemen hemen her noktasından Diyarbakır otobüs bileti satın alarak şehre karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan Diyarbakır bu özelliği ile günümüz Türkiye’sine çok sayıda tarihi ve kültürel değeri taşımayı başaran bir şehirdir. Bugün, farklı etnik kökenlerin bir arada yaşadığı kozmopolit bir demografiye sahip olan şehir aynı zamanda kadim geçmişinin de etkisi ile kendine özgü harika yerel lezzetlere sahiptir.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Diyarbakır otobüs bileti alarak Diyarbakır Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Sülüklü Han, Kervansaray, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, Meryem Ana Kilisesi, Hasan Paşa Hanı, Çayönü, Behram Paşa Konağı, On Gözlü Köprü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Diyarbakır - Gaziantep otobüs bileti alarak seyahat edebileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Gaziantep Otogarı çevresinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve sanayi, tarım gibi birçok alanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş şehri olarak kabul edilen ilidir. Gaziantep, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarında kurulmuş bir şehir olarak son derece köklü bir tarihe sahip olan ildir. Bu özelliği ile yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en eski şehirlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Milli Mücadele döneminde, yurdun farklı köşeleri gibi Antep sınırları içinde de işgal söz konusuydu. Bu zor ve çetin dönem boyunca sınırları içerisinde görünen işgale karşı tarih sayfalarına geçen bir direniş ve topraklarının işgal altından çıkması adına sağladığı başarı nedeni ile daha sonradan isminin başına “Gazi” unvanı almıştır. Diyarbakır - Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Diyarbakır → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Yeni Erciş İtimat 220 TL
Siirt Kurtalan Ekspres270 TL
Siirt Has Bağtaş Turizm280 TL
Bitlis Taç297 TL
Van Kalesi Turizm297 TL

Diyarbakır Hakkında

 • Nüfus1.607.437
 • Yüzölçümü15.204 km2
 • Plaka21
 • Telefon kodu(412)
 • OtogarDiyarbakır Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Diyarbakır → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr