Denizli Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Denizli Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 221 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 33dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Denizli Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Denizli Afyonkarahisar otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Denizli Afyonkarahisar güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Denizli Afyonkarahisar seyahatinize başlamadan önce, Denizli ve Afyonkarahisar hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Denizli ve Afyonkarahisar şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Denizli Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Denizli Afyon otobüs bileti mi aradınız? Denizli Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Denizli Afyon otobüs biletleri en uygun fiyatlar ve en kaliteli otobüs firmaları ile sitemizde satışa sunulmuştur. Denizli Afyon arasındaki mesafe 218 kilometredir. İki il arasındaki otobüs seyahat süresi ise 2 saat 35 dakika sürmektedir. Firmaların neredeyse hepsinin bu güzergâh üzerinde otobüs seferleri bulunmaktadır. Tüm firmaları ve fiyatları görebilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Hem en iyi fiyat garantisi hem de kıyaslama imkanı bulabilirsiniz. Afyon şehri 12. yüzyıl sonlarında Türk egemenliği altına girmiştir. Afyonkarahisar ismini Osmanlı Devleti döneminde almıştır.1833 yılından bu yana Afyon ismi ile bilinmektedir. Afyon 275.000 nüfuslu küçük bir şehirdir. Bir tane üniversitesi bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi 40.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Denizi olmayan bir şehir olsada Afyon buram buram tarih kokmaktadır. Afyon'da askeri amaçlı kullanılan Türkiye'nin en büyük 4. havaalanı bulunmaktadır. Bu havaalanı şehir merkezine 60 km uzaktadır. Afyonkarahisar geçiminin büyük bir kısmını mermercilikten karşılar. Afyon Kalesi günümüze gelene kadar biraz yıpranmış olsa da halen daha tarihi kalıntılar barındırmaktadır. Kale Osmanlı Devleti zamanında Hisarı Devlet olarak isimlendirilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu 2. Selim 1573 tarihinte kaleye onarım yaptırmıştır. Afyonkarahisar kalesi adını da 2.Selim vermiştir. Kalenin yüksekliği 226 metredir. Afyon ilimiz mermercilik ve gıda sektörü ile adından hem ülkemizde hemde ülkemiz dışında söz ettirmiştir. Hattiler uzun süre egemenlik etmişlerdir Afyon ilimize zamanla Frigler, perslerde hakim olmuşlardır. Afyon NATO içinde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise NATO'nun en büyük 2. Türkiye'nin en büyük askeri havaalanının bulunmasıdır. Bu havaalanı sivil amaçlı kullanılmamaktadır. Aynı zamanda sucuğu ile ünlü bu şehrin otobüs terminalinde indiğiniz zaman mutlaka bir sucuk ekmek yemelisiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız kadar lezzetli olduğunu sizde göreceksiniz. Şehirden ayrılırken bir kaç kangal sucukta sevdiklerinize götürmek için alabilirsiniz. Denizli Afyon otobüs biletinizi aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.