Çavdır Otobüs Bileti

Çavdır Otobüs Bileti

Çavdır Otobüs Biletleri

 Akdeniz bölgesinin geçiş güzergahında bulunan son derece önemli bir ilçemiz olan Çavdır hakkında merak edilen bilgileri sizler ile paylaşamaya devam edelim. Çavdır ilçesinin geçmişe dair pek fazla tarihi eseri bulunmamasına rağmen özellikle tarım konusunda büyük gelişme göstermiştir. Tarım alanları bakımından önemli bir yer kaplayan bu ilçemizin Burdur merkeze olan uzaklığı 96 km’dir. Aynı zamanda tatil beldemiz olan Antalya’ya yakınlığı ile bilinen bu ilçemiz bu ilimize ise 110 Km uzaklıktadır. Bu kadar önemli bir geçiş güzergahın da bulunan ilçenin son zamanlarda özellikle yerli turistler tarafından oldukça sık ziyaret edilmesi dikkatlerden kaçmadı. Bu durum karşısında tarım ürünlerinin tazelerini rahatlıkla yol güzergahlarında bulunan turistlerin aldığını görmekteyiz.

 
Tarım alanlarının çok olmasından dolayı özellikle çevre illerden pek çok turist hafta sonu tatillerini geçirmek için bu ilçeyi tercih ettiğini bilmekteyiz . Taze meyve ve sebze almak için gelen turistlerin Çavdır ilçesinde  bulunan güzellikleri de gezdiğini açıklanmıştır. Özellikle Antalya’ ya giderken yol üstünde bulunması bu konuda ilçen konumunun çok kritik bir noktada olduğunu gösteriyor. Çavdır ilçesinin bir diğer dikkat çekici özelliği ise hayvancılık konusunda güne 30 Bin Ton süt üretme kapasitesinin bulunmasından geçmektedir.
 
Burdur’un son derece önemli ilçelerinden olan Çavdır hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Bu araştırmaların dışında bilinen bilgileri sitemizde bulunan diğer yorum kısmında paylaşarak diğer okurlarımıza bilgi verebilirsiniz. Çavdır otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Çavdır - 5 Günlük Hava Tahmini
15 Haz Cumartesi
hafif yağmur
14,5 °C
hafif yağmur
16 Haz Pazar
orta şiddetli yağmur
23,8 °C
orta şiddetli yağmur
17 Haz Pazartesi
orta şiddetli yağmur
23,1 °C
orta şiddetli yağmur
18 Haz Salı
orta şiddetli yağmur
23,2 °C
orta şiddetli yağmur
19 Haz Çarşamba
orta şiddetli yağmur
21,6 °C
orta şiddetli yağmur