Çavdır Otobüs Bileti

Çavdır Otobüs Bileti

Çavdır Otobüs Biletleri

 Akdeniz bölgesinin geçiş güzergahında bulunan son derece önemli bir ilçemiz olan Çavdır hakkında merak edilen bilgileri sizler ile paylaşamaya devam edelim. Çavdır ilçesinin geçmişe dair pek fazla tarihi eseri bulunmamasına rağmen özellikle tarım konusunda büyük gelişme göstermiştir. Tarım alanları bakımından önemli bir yer kaplayan bu ilçemizin Burdur merkeze olan uzaklığı 96 km’dir. Aynı zamanda tatil beldemiz olan Antalya’ya yakınlığı ile bilinen bu ilçemiz bu ilimize ise 110 Km uzaklıktadır. Bu kadar önemli bir geçiş güzergahın da bulunan ilçenin son zamanlarda özellikle yerli turistler tarafından oldukça sık ziyaret edilmesi dikkatlerden kaçmadı. Bu durum karşısında tarım ürünlerinin tazelerini rahatlıkla yol güzergahlarında bulunan turistlerin aldığını görmekteyiz.

 
Tarım alanlarının çok olmasından dolayı özellikle çevre illerden pek çok turist hafta sonu tatillerini geçirmek için bu ilçeyi tercih ettiğini bilmekteyiz . Taze meyve ve sebze almak için gelen turistlerin Çavdır ilçesinde  bulunan güzellikleri de gezdiğini açıklanmıştır. Özellikle Antalya’ ya giderken yol üstünde bulunması bu konuda ilçen konumunun çok kritik bir noktada olduğunu gösteriyor. Çavdır ilçesinin bir diğer dikkat çekici özelliği ise hayvancılık konusunda güne 30 Bin Ton süt üretme kapasitesinin bulunmasından geçmektedir.
 
Burdur’un son derece önemli ilçelerinden olan Çavdır hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Bu araştırmaların dışında bilinen bilgileri sitemizde bulunan diğer yorum kısmında paylaşarak diğer okurlarımıza bilgi verebilirsiniz. Çavdır otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Çavdır - 5 Günlük Hava Tahmini
21 Ağu Salı
hafif yağmur
29,2 °C
hafif yağmur
22 Ağu Çarşamba
açık
28,7 °C
açık
23 Ağu Perşembe
açık
29,5 °C
açık
24 Ağu Cuma
açık
27,8 °C
açık
25 Ağu Cumartesi
açık
29,2 °C
açık