Yolcu Sayısı
1

Tüm Çan Seferleri

Çan otogarı

  • Çan(286)

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Çan şehrine günlük toplam 6 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Çan için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Denizli → Çan güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 549 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Denizli → Çan otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Alibeyköy → Çan güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 70 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 3 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Alibeyköy → Çan otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr