Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
95 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
105 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al

Bursa Sivas Otobüs Bileti

Bursa Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 825 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Bursa Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Sivas seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Sivas Otobüs Biletleri

Bursa Sivas otobüs bileti mi aradınız? Bursa Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Bununla birlikte ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biri olma özeliği taşır. Özellikle otomotiv sektöründe gelişmiştir. Bursa doğal güzellikleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bünyesinde barındırdığı göller, piknik alanları, düzenli şehir yapısı ile konuklarını ağırlar. Yeşil ile mavinin muhteşem bir uyumla buluştuğu bölgelerden biridir. Marmara bölgesinde yer alır. Ormanların bulunma yüzdesi fazladır. Ilıman iklim özellikleri taşır. Çok sıcak olmamak ile birlik de soğuk da değildir. Bursa’da sanayinin gelişmesi ile birlikte nüfus yoğunluğu da artmıştır. Marmara bölgesinde yer alır. Tarım, hayvancılık, sanayi sürekli olarak gelişim göstermeye devam etmektedir.
Sivas, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Sert karasal iklim özelliklerini gösterir. Kışları soğuk ve Kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Tahıl üretimine uygundur. Yerleşim ve şehir yapılanması açısından gelişmiştir. Yükseltisi fazladır. Şehir tarihinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır bu durum tarihi ve kültürel zenginliğinin artmasına katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda sahip olduğu doğal güzellikler ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 
Bursa’dan Sivas’a zaman kaybetmeden ve paranızdan tasarruf etmek için yolculuk yapmak için www.neredennereye.com adresi üzerinden Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer, Pamukkale Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini satın alabilirsiniz.
Bursa Sivas otobüs bileti mi aradınız? Bursa Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Patnos İtimat Turizm 90 TL
Nur Ardahan Posof Seyahat 90 TL
Dadaş Turizm 95 TL
Erzincan Başak 100 TL
Iğdırlı Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.