Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Bursa Mersin Otobüs Bileti

Bursa Mersin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 821 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Mersin arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mersin Vif Turizm firmasıdır.

Bursa Mersin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Mersin otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Mersin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Mersin Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. İl aynı zamanda ülkenin en gelişmiş beşinci şehridir. Aynı zaman ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin otomotiv sektörünün bir numaralı adresidir. Bu gelişmişliği nedeni ile istihdam sağlayarak çevresinden göç almaktadır. 
 
Şehir iklimsel olarak, ılıman iklimin özelliklerini göstermektedir. Sıcaklık farkı yaz ile kış arasında fazla değişmez. Bunun dışında yağış fazladır. Bursa bunun yanı sıra turizm açısından da oldukça önemli bir şehirdir. Osmanlı dönemine ait mimari kalıntılar ve doğal güzellikler ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. Geçmiş ile günümüzün dünyasını buluşturan modern bir şehirdir. Bursa bir zamanlar Osmanlı’ya başkentlik yapmış bir şehirdir. 
 
Bu durum günümüzdeki tarihi ve kültürel zenginliğinin oluşmasında oldukça etkili olmuştur. 
İnsanları, yemekleri, doğası ve tarihi ile en keyifli şehirlerden biri olan Bursa’dan Mersin’e otobüsle konforlu bir seyahat sonunda ulaşabilirsiniz. Bursa-Mersin arasındaki konforlu otobüs seyahatinizin ardından Mersin’de sizi şehir boyunca uzanan sahiller, Toroslar ve Akdeniz’in birlikteliğinin oluşturduğu muhteşem bir manzara ve gelişmiş bir sanayi kenti karşılar. 
 
Mersin Ankara otobüs bileti alarak Ankara'ya geçebilirsiniz. Bursa’dan Mersin’e gitmek için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Bursa-Mersin arasında otobüs seferleri düzenleyen tüm otobüs firmalarının bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz NeredenNereye.com ile otobüs yolculuğunuzu hemen planlayabilirsiniz. Sistem, Bursa’dan Mersin’e giden otobüs firmalarının otobüs bileti fiyatlarını ve aradığınız diğer bilgileri listeleyerek zaman kazanmanıza yardımcı olur.
Bursa Mersin otobüs bileti mi aradınız? Bursa Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
Kontur Turizm 110 TL
Mersin Vif Turizm 120 TL
Lüks Mersin 120 TL
Köksallar 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.