Yolcu Sayısı
1

Bursa Kırşehir Otobüs Bileti

Bursa Kırşehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Star Diyarbakır
300 TLBilet Al
Lider Muş Tur
350 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
450 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
450 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
450 TLBilet Al
Ede Turizm
450 TLBilet Al
VanGölü Turizm
500 TLBilet Al
Süha Turizm
500 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
500 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
550 TLBilet Al
Metro Turizm
650 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
800 TLBilet Al

Bursa Kırşehir Arası

 • En Ucuz Sefer300,00 ₺
 • Bursa → Kırşehir Arası Kaç Km557 km
 • Bursa → Kırşehir Arası Kaç Saat8sa 51dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaSüha Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı12

Bursa Kırşehir Online Otobüs Bileti
Bursa Kırşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bursa Kırşehir güzergahı için arama yapın, Bursa - Kırşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Bursa ve Kırşehir Şehirlerinde Ulaşım
Bursa ve Kırşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bursa Kırşehir seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Kırşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bursa → Kırşehir Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa - Kırşehir arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Bursa - Kırşehir otobüs bileti fiyatı en ucuz 300,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Star Diyarbakır tarafından satılmaktadır.

Bursa - Kırşehir arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Bursa - Kırşehir arasında günlük ortalama 12 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Star Diyarbakır, Lider Muş Tur, Elazığ Hazar Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Vip Kahramanmaraş Turizm, Ede Turizm, VanGölü Turizm, Süha Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Nevşehir Seyahat, Metro Turizm, Malatya Beydağı Turizm.

Bursa - Kırşehir arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Bursa - Kırşehir arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 51dk sürmektedir.

Bursa - Kırşehir arası uzaklık kaç km?
Bursa - Kırşehir arası karayolu ile 557 km'dir.

Bursa Kırşehir Otobüs Biletleri

 Bursa Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 950 km2 olan Çiçekdağı ilçesi kuzey ve doğuda Yozgat, güneydoğuda Nevşehir illeri, güneyde Boztepe ilçesi ve Merkez ilçe, güneybatıda Akpınar, batıda da Akçakent ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe toprakları orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Batı kesiminde yer alan Çiçek Dağı’nın doruğu 1.691 m’ye erişir. Orman kalıntılarına rastlanan kütlenin ana çatısı dışındaki kesimleri aşınma sonucunda tarıma elverişli platolara dönüşmüştür. Bu toprakların sulannı Delice Irmağı’na katılan bazı dereler toplar.

Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır ama gerek engebeli toprak yapısı gerek sert iklim koşulları nedeniyle üretim miktarı düşüktür. En çok buğday, arpa, şekerpancarı ve elma yetiştirilir. Dağlık kesimlerde hayvancılık ağırlık kazanır. İlçedeki plato alanları özellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine uygundur. Başlıca tarımsal kuruluş olan Çiçekdağı Tarım İşletmesi’nin çabalarıyla sığır besiciliği geliştirilmiş durumdadır. Kayseri-Ankara demiryolu ilçenin kuzey kesimindeki Delice Irmağı vadisini izler. İlçedeki başlıca sanayi kuruluşu un fabrikasıdır.

Çiçekdağı’nın yerinde 19. yüzyılın ilk yarısında Boyalık adlı küçük bir köy vardı. Abdülmecid döneminin son yıllarında Yozgat’a bağlı bir nahiye merkezi yapıldı ve adı Mecidiye olarak değiştirildi. Abdülaziz döneminde kaza merkezi yapılan Mecidiye 19. yüzyıl sonlannda Ankara vilayetinin Kırşehir sancağına bağlıydı. 1930’da adı Çiçekdağı olarak değiştirildi. Kırşehir ilinin 1954’te ilçe yapılması üzerine Yozgat iline bağlanan Çiçekdağı 1957’de yeniden Kırşehir iline bağlandı.

Çiçekdağı kasabası ilçenin kuzeydoğu kesiminde Çiçek Dağı’nın doğu eteklerinde yer alır. Güneybatıdaki engebeli alanı Çiçek Dağı Geçidi’nde (1.300 m) aşan Kırşehir-Yozgat karayolu kasabadan geçer. Kasaba 65 km’lik bir yolla il merkezi Kırşehir’e bağlanır. 

Bursa → Kırşehir En Uygun Otobüs Biletleri

Bursa Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Kırşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Star Diyarbakır300 TL
Lider Muş Tur350 TL
Elazığ Hazar Turizm450 TL
Öz Diyarbakır Seyahat450 TL
Vip Kahramanmaraş Turizm450 TL

Bursa Hakkında

 • Nüfus2.740.970
 • Yüzölçümü10.886 km2
 • Plaka16
 • Telefon kodu(224)
 • OtogarBursa Otogarı

Kırşehir Hakkında

 • Nüfus165.717
 • Yüzölçümü6.530 km2
 • Plaka40
 • Telefon kodu(386)
 • OtogarKırşehir Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bursa → Kırşehir


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr