Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

Bursa Kırşehir Otobüs Bileti

Bursa Kırşehir Arası

En Ucuz Sefer
130,00 TL
Bursa - Kırşehir Arası Kaç Km
557 km
Bursa - Kırşehir Arası Kaç Saat
7sa 37dk
Günlük Sefer Sayısı
10
En Çok Sefer Yapan Firma
Lüks Kahramanmaraş
Sefer Yapan Firma Sayısı
2

Bursa Kırşehir Online Otobüs Bileti
Bursa Kırşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bursa Kırşehir güzergahı için arama yapın, Bursa - Kırşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Bursa ve Kırşehir Şehirlerinde Ulaşım
Bursa ve Kırşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bursa Kırşehir seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Kırşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bursa - Kırşehir Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa - Kırşehir arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bursa - Kırşehir otobüs bileti fiyatı en ucuz 130,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Beydağı Turizm tarafından satılmaktadır.

Bursa - Kırşehir arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Bursa - Kırşehir arasında günlük ortalama 2 firma 10 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Beydağı Turizm ,Lüks Kahramanmaraş.

Bursa - Kırşehir arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Bursa - Kırşehir arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 37dk sürmektedir.

Bursa - Kırşehir arası uzaklık kaç km?

Bursa - Kırşehir arası karayolu ile 557 km'dir.

Bursa Kırşehir Otobüs Biletleri

 Bursa Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 950 km2 olan Çiçekdağı ilçesi kuzey ve doğuda Yozgat, güneydoğuda Nevşehir illeri, güneyde Boztepe ilçesi ve Merkez ilçe, güneybatıda Akpınar, batıda da Akçakent ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe toprakları orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Batı kesiminde yer alan Çiçek Dağı’nın doruğu 1.691 m’ye erişir. Orman kalıntılarına rastlanan kütlenin ana çatısı dışındaki kesimleri aşınma sonucunda tarıma elverişli platolara dönüşmüştür. Bu toprakların sulannı Delice Irmağı’na katılan bazı dereler toplar.

Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır ama gerek engebeli toprak yapısı gerek sert iklim koşulları nedeniyle üretim miktarı düşüktür. En çok buğday, arpa, şekerpancarı ve elma yetiştirilir. Dağlık kesimlerde hayvancılık ağırlık kazanır. İlçedeki plato alanları özellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine uygundur. Başlıca tarımsal kuruluş olan Çiçekdağı Tarım İşletmesi’nin çabalarıyla sığır besiciliği geliştirilmiş durumdadır. Kayseri-Ankara demiryolu ilçenin kuzey kesimindeki Delice Irmağı vadisini izler. İlçedeki başlıca sanayi kuruluşu un fabrikasıdır.

Çiçekdağı’nın yerinde 19. yüzyılın ilk yarısında Boyalık adlı küçük bir köy vardı. Abdülmecid döneminin son yıllarında Yozgat’a bağlı bir nahiye merkezi yapıldı ve adı Mecidiye olarak değiştirildi. Abdülaziz döneminde kaza merkezi yapılan Mecidiye 19. yüzyıl sonlannda Ankara vilayetinin Kırşehir sancağına bağlıydı. 1930’da adı Çiçekdağı olarak değiştirildi. Kırşehir ilinin 1954’te ilçe yapılması üzerine Yozgat iline bağlanan Çiçekdağı 1957’de yeniden Kırşehir iline bağlandı.

Çiçekdağı kasabası ilçenin kuzeydoğu kesiminde Çiçek Dağı’nın doğu eteklerinde yer alır. Güneybatıdaki engebeli alanı Çiçek Dağı Geçidi’nde (1.300 m) aşan Kırşehir-Yozgat karayolu kasabadan geçer. Kasaba 65 km’lik bir yolla il merkezi Kırşehir’e bağlanır. 

Bursa Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Kırşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Beydağı Turizm 130 TL
Lüks Kahramanmaraş 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kırşehir Hakkında
Nüfus:
165,717
Yüzölçümü:
6.530,32 km²
Plaka:
40
Telefon kodu:
(386)
Otogar:
Kırşehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.