Bursa Karaman Otobüs Bileti

Bursa Karaman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 63,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 591 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Karaman arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Karaman otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Karaman güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Karaman seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Karaman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Karaman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Karaman Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin Güney kesimlerinde yer almaktadır. Şehir, ülkenin nüfus yoğunluğu ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alan şehirlerinden biridir. Özellikle otomotiv sektöründe fazlası ile gelişmiştir ve bu alanda çevresine istihdam sağladığı için göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. 

Bursa, göller yöresinde bulunmaktadır. Bu özelliği doğal güzellikler bakımından bir hayli zengin olmasına neden olmaktadır. Bursa günümüzde geçmişin izleri günümüzü birleştiren modern bir kent havası oluşturmaktadır. 
 
Şehir ayrıca tarihi ve kültürel bakımdan da oldukça zengin bir şehirdir. Bunun nedeni doğal güzellikleri ve yerleşime uygun olması nedeni ile tarihte medeniyetler tarafından tercih edilmesidir. 
Bursa ziyaretçilerini görmesi gereken noktalar arasında, Hünkar Köşkü Müzesi, Mudanya Rum Mahallesi, Muradiye Külliyesi, Siatabat köyü, Uludağ Kayak Merkezi, Bursa Saat Kulesi, Uludağ Milli Parkı yer almaktadır.
 
Karaman, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Önceleri Konya’ya bağlı olan il, Orta Anadolu’nun gelişmesine bağlı alınan bir karar ile Konya ilinden ayrılarak bir şehir haline getirilmiştir. Karaman’ın ilginç bir özelliği olarak, bazı ilçelerinde karasal iklim bazı ilçelerinde ise karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle ilin bazı bölümlerinden kışları sert ve soğuk geçerken, diğer bölümlerinden kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Karaman’a gitmek için aktarmalı seferler kullanabilirsiniz. Marmara bölgesinin eşsiz şehri Bursa’dan İç Anadolu’nun gözde şehirlerinden biri olan Karaman’a gitmek için çeşitli otobüs firmalarının otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Karaman Hakkında
Nüfus:
168,686
Yüzölçümü:
8.868,90 km²
Plaka:
70
Telefon kodu:
(338)
Otogar:
Karaman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.