Bursa Isparta Otobüs Bileti

Bursa Isparta Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 420 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Isparta arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Isparta otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Isparta güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Isparta seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Isparta hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Isparta şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Isparta Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer almaktadır. Şehir, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe bir hayli gelişmiştir. Bu nedenle çevresinde göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. 

Bursa doğal güzellikler bakımından oldukça zengin bir şehirdir, ayrıca göller yöresinde bulunmaktadır. Bu durum şehrin her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamasına neden olmaktadır. 
Ayrıca, tarihi açıdan da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişinde farklı medeniyetleri ağırlamasıdır. En önemlisi ise Osmanlı gibi tarihin en büyük medeniyetlerinden birine başkentlik etmiş olmasıdır. Bu dönem boyunca günümüze taşıyacağı pek çok tarihi ve kültürel yapıya sahip olmuştur. 
Bursa’nın sınırları içerisinde kendine özgü bir ılıman iklim çeşidi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Bursa’nın genel bitki örtüsü ormanlardan oluşur. Şehir yapılanmasının dışında kalan ormanlık alanlar, kentin ziyaretçileri için eşsiz gezi alanları ve mesire noktaları oluşturmaktadır.
 
Isparta, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Akdeniz Bölgesi’nin içerisinde kalmaktadır. İl aynı zamanda göller yöresinde bulunmaktadır. Isparta şehri coğrafi olarak, Burdur, Afyonkarahisar, Konya ve Antalya ile komşuluk içerisindedir. 
İl sınırları içerisinde Akdeniz iklimini temel özellikleri görülmektedir. Bu nedenle yaz turizmi için ve tarım üretimi için uygun bir şehirdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir. Aynı zamanda gül üretiminde dünyanın sayılı şehirlerinden bir tanesidir.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Isparta’ya gitmek için Isparta Petrol gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.