Yolcu Sayısı
1

Bulanık otobüs bileti

En popüler Bulanık otobüs rotaları

Bulanık otobüs bileti fiyatları, Bulanık otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Bulanık otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SakaryaBulanık100 TL4
İstanbulBulanık699 TL3
AnkaraBulanık600 TL2
BoluBulanık120 TL2
GebzeBulanık1100 TL1

Bulanık otobüs biletleri


Bulanık, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Muş iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bulanık ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Muş - Bulanık otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Bulanık ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Bulanık otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Muş İlinin Dillere Destan Manzaralarıyla: Bulanık İlçesi Muş ili Doğu Anadolu'nun kültürel ve tarihi bakımdan önemli illerinden biridir. Geniş alanları ile çok farklı bir görüntüye sahip şehir, kalabalık illerden gelenler için oldukça dinlendirici bir deneyim olacaktır. Muş ili Korni ve Çar dereleri arasında kurulmuştur. Bu bölge geçmişte Urartular başta olmak üzere pek çok medeniyetin geçiş noktası olmuştur. Bulunduğu coğrafya itibariyle sert kış şartlarına ve kurak yazlara ev sahipliği yapmaktadır. Karayolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz şehre havayolu ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Muş ili önemli ilçelere sahiptir. Bunların arasında Bulanık ilçesi şehri en iyi yansıtan ilçelerden biridir. Bulanık ilçesi Muş iline biraz uzaktır. Ulaşım karayolu ile yapılmaktadır. 100 kilometre ötede bulunan bu ilçe olağanüstü doğal görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Bu güzel manzarayı oluşturan Haçlı Gölü ve bunun yanında Murat Nehri ve çevresi unutulmaz bir doğa gezisi yapma fırsatı sunmaktadır. Görülecek Yerler Haçlı Gölü Mollakent Camii ve Medresesi Yöre Mutfağı Muş ilinde sizi oldukça lezzetli bir yöre mutfağı karşılamaktadır. En ünlü yemeği, kendine has hazırlanışıyla Muş Köftesidir. Tatmanız gereken lezzetler arasında; hez dolması, hazüt dolması, çorti ve keşkek bulunmaktadır. Konaklama Bulanık ilçesinin merkezinde konaklama imkanınız bulunmaktadır.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bulanık otobüs bileti alarak Muş Otogarına giriş yaptığınızda, “Malazgirt Kalesi, Arak Manastırı, Muş Havalimanı, Muş Kalesi, Geleneksel Muş Evleri, Kayalıdere Antik Kenti” gibi şehrin ve Bulanık ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Bulanık Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?
Bulanık Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Vangölü Turizm, Best Van Turizm, Tokat Yıldızı, Lider Muş Tur, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm, Vanyolu Seyahat, Has Muş Turizm, Öz Erciş Seyahat, Yeşil Erciş Seyahat, Yeşil Muş Ovası Turizm, Öz Doğu Kars” gibi otobüs firmaları yer alıyor.
En Uygun Bulanık Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Doğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Muş üzerine seferler düzenlemektedir. Bulanık otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Bulanık otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr