Borçka Otobüs Bileti

Borçka Otobüs Bileti

Borçka Otobüs Biletleri

 Ülkemizin en mavi ile yeşilin en güzel örneklerinin başında gelen Karadeniz’in güzide şehri Borçka hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere verelim. Özellikle Artvin ilinin en çok merak edilen ilçelerinin başında gelen Borçka ilçesinde gezilmesi gereken yerler doğal güzelliklerin bulunduğu son derece şirin ve güzel bir beldemiz.

Yaz aylarında Karadeniz bölgesinin olmazsa olmazı olan şenliklerin ilk durağı her zaman yaylalar olmuştur. İşte yayla bakımından oldukça zengin olan bu Borçka ilçesinde özellikle yaz aylarında yapılan şenliklere katılmanızı şiddetle öneriyoruz. Bu yaylalar arasında bulunan güzelliklerden sizlerde faydalanmak için Artvin merkeze son derece yakın olan Borçka ilçesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu durum karşısında sizlere doğal güzelliklerden bahsetmeye devam edelim.

Yaylalar arasında ilk sırada sizlere Machael yaylasını öneriyoruz. Yeşilin içinde huzur dolu dakikalar geçirme fırsatı elde edeceğiniz bu beldede özellikle kışın beyaza büründüğü zaman sizlere unutulmaz bir manzara sunuyor. Yerli turistlerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği bu ilçemize kış aylarında gitmenizi de öneriyoruz. Bu yayladan sonra sizlere beyaz su yaylasını öneriyoruz .İsminde de anlaşılacağı gibi beyaz su ismi sularının ne kadar berrak olduğunun en büyük kanıtı olarak dikkat çekiyor. İşte bu konuda tek yapmanız gereken Borçka’da gezerken sizlere en yakın bulunan yayları buradan öğrenmek ve unutulmayacak olan gezintinize buradan başlamak olacaktır. Borçka otobüs bileti alımı için neredennereye.com adresini ziyaret edebilrisiniz. 

Borçka - 5 Günlük Hava Tahmini
18 Kas Pazartesi
açık
17 °C
açık
19 Kas Salı
açık
15,5 °C
açık
20 Kas Çarşamba
açık
14,5 °C
açık
21 Kas Perşembe
parçalı bulutlu
14,1 °C
parçalı bulutlu
22 Kas Cuma
açık
14,4 °C
açık