Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
344 TL
Bilet Al
369 TL
Bilet Al
400 TL
Bilet Al
450 TL
Bilet Al

Bodrum İstanbul Otobüs Bileti

Bodrum İstanbul Arası

En Ucuz Sefer
344,00 TL
Bodrum - İstanbul Arası Kaç Km
783 km
Bodrum - İstanbul Arası Kaç Saat
11sa 58dk
Günlük Sefer Sayısı
8
En Çok Sefer Yapan Firma
Metro Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
4

Bodrum İstanbul Online Otobüs Bileti
Bodrum İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bodrum İstanbul güzergahı için arama yapın, Bodrum - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Bodrum ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Bodrum ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bodrum İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Bodrum ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bodrum - İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bodrum - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 344,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Ayar Aydın Seyahat tarafından satılmaktadır.

Bodrum - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Bodrum - İstanbul arasında günlük ortalama 4 firma 8 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Ayar Aydın Seyahat ,Kale Seyahat ,Metro Turizm ,Varan Turizm.

Bodrum - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Bodrum - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 58dk sürmektedir.

Bodrum - İstanbul arası uzaklık kaç km?

Bodrum - İstanbul arası karayolu ile 783 km'dir.

Bodrum İstanbul Otobüs Biletleri

Bodrum İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Bodrum İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Bodrum'dan İstanbul'a
Halikarnasos’un Bodrum’undan Fatih’in İstanbul’una keyifli ve konforlu bir otobüs yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Doyasıya eğlenmek, doğa ile baş başa kalmak, deniz manzarası izlemek, plajda güneşlenmek, tarihi araştırmak yapmak ya da alışveriş yapmak gibi tüm ihtiyaçlarınıza onlarca seçenekle cevap verebilecek nadir şehirlerinden biri olan İstanbul’da seyahatin tadına varacaksınız.
Bodrum’dan İstanbul’a seferler düzenleyen otobüs firmalarının Bodrum’dan hareket saatleri, İstanbul’a varış saatleri, yolculuğun ne kadar süreceği, yol boyunca alacağınız hizmetin detayları ve Bodrum İstanbul otobüs bileti fiyatlarına NeredenNereye.com’dan ulaşabilirsiniz. Sistemin kolay ve hızlı uygulamasıyla online olarak Bordum-İstanbul otobüs biletinizi satın almanın keyfini çıkarın. Bodrum’dan İstanbul’a giden otobüs firmaları; Metro Turizm, ATS Turizm ve Showtime Turizm olarak sıralanabilir.
İstanbul'da Gezilecek Yerler
İstanbul, 1453 tarihinde fethedildikten sonra Türkler tarafından imar edilmiş, yeryüzünün en muhteşem abideleri ile süslenmiştir. Camiler, mescitler, saraylar, imarethaneler, medreseler, darüşşifalar, hamamlar, sebil, şadırvan ve çeşmeler yapılmıştır. Bu eserlerin hepsi yaşamaktadır.
Beyazıt Camii, 1505 tarihinde 2.Beyazıt tarafından mimar Hayrettin’e yaptırılmıştır. Türk klasik usulünün ilk nümunesidir. İki minareli olup dış cemaat mahali ve şadırvanı vardır. Ayrıca hamamı, medresesi ve kütüphanesi bulunmaktadır.
Şehzade Camii, Kanuni Sultan Süleyman’ın ölen şehzadesi Mehmet adına 1548 yılında Mimar Sinan’a yaptırılmıştır. İki minareli büyük bir camidir. Bir adet Bodrum İstanbul otobüs bileti almanız durumunda bu camiyi çok daha yakından görebilirsiniz.
Süleymaniye Camii, Kanuni Sultan Süleyman’ın Macaristan’ı fethinin ganimetleriyle Mimar Sinan’a 1557’de yaptırılmıştır. Sinan’ın Selimiye’den sonraki en büyük eseridir. Yeryüzünün en büyük abidelerindendir. İçinin süsü de oldukça güzeldir. Çinileri, renkli camları, yazılan eşsizdir. Renkli camlarını Sarhoş İbrahim, yazılarını Karahisari yazmıştır. Binanın akustiği eşsizdir. Kandil islerini çekmek için ayrı bir tertibat yapılmıştır. Dört minareli, yüksek kubbesi dört fil ayağına dayanmaktadır. Ayrıca medresesi, imareti, şadırvanı, kütüphanesi ve dükkanları vardır. Türbesi de cami avlusundadır. Kanuni’nin eşi Hürrem Sultan’ın da ayrıca türbesi vardır. Mimar Sinan’ın türbesi buradadır. 16. yüzyılda yapılmış olan bu caminin dünyada eşi yoktur.
İstanbul’daki müzeler şunlardır: Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Eski Şark Eserleri Müzesi, Çinili Köşk, Türk İslam Eserleri Müzesi, İnkilap Belediye Müzesi, İtfaiye Müzesi, Mozaik Müzesi, Asker, Müze, Deniz Müzesi, Resim ve Heykel Müzesi, Aşiyan Müzesi…
Dolmabahçe Sarayı, 1854’de Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılmıştır. Dünyanın büyük saraylarındandır. Atatürk bu sarayda öldü. Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Sarayı, Yıldız Sarayı, Ihlamur Köşkü gibi saraylar da vardır.
Yeryüzünün en güzel yerlerinden biri İstanbul Boğazı’dır. Cennet kadar güzeldir. Her iki tarafın da tepeleri yemyeşil koruluklarla bezenmiştir. Rumeli Sahili’nden uzunluğu 31.000, Anadolu Sahili’nden ise 38.000 metredir. En geniş yeri 3.200, en dar yeri ise 550 metredir. Boyu dört büyük göl etmektedir. Boğaz, Avrupa ile Asya’yı birbirinden ayırmaktadır. Avrupa yakasına Rumeli Sahili, Asya kısmına da Anadolu Sahili denilmektedir. Anadolu sahili; Üsküdar, Salacak, Haydar Paşa, Kadıköy’e kadar uzanmaktadır. Buradan itibaren Pendik’e kadar gider. Karşısında Büyük Ada, Heybeli Ada, Burgazada, Kınalı Ada ile Yassı Ada ve Hayırsız Ada vardır. Üstleri çamlarla örtülü bu adaların da güzelliği eşsizdir. Bodrum İstanbul otobüs bileti alarak Dünya’nın en güzel şehirlerinden olan İstanbul’u sizlerde görebilirsiniz!
Rumeli Sahili; Beyoğlu, Galata ve Haliç’te sona erer. Karaköy ve Atatürk köprüleri, Beyoğlu ile İstanbul semtlerini birbirine bağlar. Galata Kulesi’nin aşağısında Tophane gelir. Fatih’in kurduğu bir tophaneden dolayı bu semte Tophane denilir. Nusretiye Camii buranın ziynetidir. Kılıç Ali Paşa Camii ve Birinci Mahmut’un yaptırdığı çeşme vardır. Salıpazarı ise, pazar kurulduğundan bu adı almıştır. Burada Adile Sultan köşkü de vardı. Fındıklı, fındık bahçelerinden dolayı bu adı almıştır. Burada Cemile Sultan’ın sarayı bulunmakta idi. Fındıklı Camii’nin bir çeşmesi vardır. Buradan sonra Kabataş gelmektedir. Burada bir deniz zaferi dolayısıyla dikilmiş bir taş anıt vardı. Bu sebeble Kabataş denilmiştir. Dolmabahçe ise bir koydur. Halil Paşa’nın tavsiyesiyle Birinci Mahmut tarafından dolduruldu. Buraya bu sebeble Dolmabahçe denildi. Fatih Mehmet gemileri buradan Beyoğlu’na çıkarmıştı. Bu semtte Dolmabahçe Camii, Kule saati ve Osmanlı Padişahlarının oturduğu Dolmabahçe Sarayı vardır. Bu sarayı 1854 tarihinde Abdülmecit yaptırmıştır. Dünyanın en büyük ve güzel saraylarından biridir.
Kadıköy, İstanbul’un en büyük semtlerindendir. Kadıköy’ü ilk kuranlar Fenikeliler’dir. Sonradan Mağaralılar gelerek 676 tarihinde burada yaşamışlardır. Birinci Ahmed’in Babusseade Ağası Osman Ağa burada bir cami yaptırmıştır. Bu caminin yerinde eskiden Kadı Ahmet Efendi nin bir mescidi olmasından ötürü buraya Kadıköy denilmiştir. Kadıköy’ün en güzel semtleri; Moda, Mühürdar, Yoğurtçu, Şifa, Dörtyol, Kuşdili ve Talimhane’dir. En güzel ve manzaralı yeri Moda’dır. Kadıköy’den itibaren İstanbul’un sayfiye yerleri olan Kızıltoprak, Feneryolu, Erenköy, Cadde Bostan, Göztepe, Suadiye, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik gelmektedir. Her biri birbirinden güzeldir. Köşkleri, şimdi de Bağdat Caddesi’ndeki apartmanları oldukça konforludur. Bu ilçeye Altıntepe, Küçük Yalı, İdeal Tepe, Orhan Tepe semtleri de katılmıştır. Kadıköy'ü görebilmek için Bodrum İstanbul otobüs bileti almanız yeterli olacaktır!
Adalar, İstanbul’un turistik yerlerinden biridir. Prens Adaları adıyla da anılmaktadırlar. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan dört adanın tepeleri çam ormanları ile örtülüdür. Bunlar sırası ile; Kınalı Ada (eski adı Proti), Burgaz Ada (eski adı Antigoni), Heybeliada(eski adı Halki) ve Büyük Ada (eski adı Prinkipo)’dur. Ayrıca; Kaşık, Sedef, Yassı ve Hayırsız gibi küçük adacıkları vardır.
Adalarda papazların manastırları vardı. Bu adalara Bizans prensleri hapis edildiğinden Prens Adaları denilmiştir. Türkler zamanında bu adalar sayfiye alanları olmuştur. Güzel villalar yapılmış, İstanbul’un en kibar semti olmuştur. Heybeli’de Çam Limanı, Büyük Ada’da Yörük Ali plaj ve eğlence yerleridir. Her taraf çam ormanları ile kaplıdır.
En Uygun Bilet Satış Sitesi, NeredenNereye.com – Bodrum İstanbul Otobüs Bileti.

Bodrum İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Bodrum İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bodrum İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ayar Aydın Seyahat 344 TL
Kale Seyahat 369 TL
Metro Turizm 400 TL
Varan Turizm 450 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.