Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Batman Konya Otobüs Bileti

Batman Konya Arası

En Ucuz Sefer
100,00 TL
Batman - Konya Arası Kaç Km
977 km
Batman - Konya Arası Kaç Saat
4sa 25dk
Günlük Sefer Sayısı
8
En Çok Sefer Yapan Firma
Star Batman
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

Batman Konya Online Otobüs Bileti
Batman Konya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Batman Konya güzergahı için arama yapın, Batman - Konya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Batman ve Konya Şehirlerinde Ulaşım
Batman ve Konya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Batman Konya seyahatinize başlamadan önce, Batman ve Konya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Batman - Konya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Batman - Konya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Batman - Konya otobüs bileti fiyatı en ucuz 100,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Star Batman tarafından satılmaktadır.

Batman - Konya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Batman - Konya arasında günlük ortalama 3 firma 8 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Star Batman ,Vangölü Turizm ,Yeni Diyarbakır.

Batman - Konya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Batman - Konya arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 25dk sürmektedir.

Batman - Konya arası uzaklık kaç km?

Batman - Konya arası karayolu ile 977 km'dir.

Batman Konya Otobüs Biletleri

 Batman Konya otobüs bileti mi aradınız? Batman Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Sarayönü, yüzölçümü 1.088 km2 olan Sarayönü ilçesi doğuda Cihanbeyli ve Altmekin, güneydoğu ve güneyde Selçuklu, batıda Kadınhanı, kuzeybatıda Yunak, kuzeyde de gene Yunak ve Cihanbeyli ilçeleriyle çevrilidir.

 

Büyük bölümü Cihanbeyli Platosu’nda yer alan ilçe topraklarının güney kesimini Bozdağ’ın kuzey uzantıları engebelendirir. Çok az yağış alan bu toprakların sularım yazın kuruyan sel nitelikli küçük akarsular toplar. Orta yükseklikteki düzlüklerde kaybolan bu akarsulardan başhcası Kökez Deresi’dir. Temel ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başhca bitkisel ürünler buğday, arpa, şekerpancarı ve yulaftır. Hayvancılık da önemli bir gelir kaynağıdır. Gözlü Tarım îşletmesi’nin tarla tarımı, koyunculuk, sığırcılık ve tavukçuluk yapılan birimleri vardır. Su gereksinmesini güney kesimindeki Beşgöz kaynaklarından sağlayan Konuklar Tarım Işletmesi’ndeki başlıca üretim etkinlikleri ise tarla tarımı, bahçecilik, hayvancılık ve su ürünleri yetiştiriciliğidir. Bu işletmede tarımsal eğitim kurumlan ve araştırma istasyonlan da vardır. Dokumacılık halkın geleneksel uğraşlarından biridir. İlçenin güney kesimindeki Halıcı (eskiden Lâdik) beldesi Lâdik halısıyla ünlüdür. İlçedeki başlıca sanayi tesisleri un fabrikalandır.

İlçe topraklannda linyit ve cıva içeren cevher yataklan vardır. Halıcı kasabası yakınında cıva işletme tesisleri bulunmaktadır.

Tarihine ilişkin yeterli bilgi bulunmayan Sarayönü yöresi Cumhuriyet döneminde Kadınhanı ilçesine bağlı bir bucaktı. 1959’da ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1941’de kuruldu.

 

İlçenin güney kesiminde, il merkezi Konya’ya 45 km uzaklıkta yer alan kent fazla gelişmemiştir. Afyonkarahisar’ı Konya’ya bağlayan demiryolu kentten, karayolu ise kentin 7 km güneyinden geçer. Sarayönü Meslek Yüksekokulu Selçuk Üniversitesi’ne bağlıdır.

Batman Konya otobüs bileti mi aradınız? Batman Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Batman Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 100 TL
Vangölü Turizm 100 TL
Yeni Diyarbakır 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.