Yolcu Sayısı
1

Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti

Balıkesir İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Demirci Halıkent
245 TLBilet Al
Balıkesir Hakser Turizm
289 TLBilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm
290 TLBilet Al
İstanbul Seyahat
300 TLBilet Al
Kale Seyahat
320 TLBilet Al
Ayar Aydın Seyahat
330 TLBilet Al
Villa Seyahat
346 TLBilet Al
Metro Turizm
350 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Turizm
395 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Vip
395 TLBilet Al
Nilüfer Turizm
399 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
400 TLBilet Al
Varan Turizm
400 TLBilet Al

Balıkesir İstanbul Arası

 • En Ucuz Sefer245,00 ₺
 • Balıkesir → İstanbul Arası Kaç Km394 km
 • Balıkesir → İstanbul Arası Kaç Saat4sa 3dk
 • Günlük Sefer Sayısı27
 • En Çok Sefer Yapan FirmaBalıkesir Uludağ Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı13

Balıkesir İstanbul Online Otobüs Bileti
Balıkesir İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Balıkesir İstanbul güzergahı için arama yapın, Balıkesir - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Balıkesir ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Balıkesir ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Balıkesir İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Balıkesir → İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Balıkesir - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 245,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Demirci Halıkent tarafından satılmaktadır.

Balıkesir - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Balıkesir - İstanbul arasında günlük ortalama 13 firma 27 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Demirci Halıkent, Balıkesir Hakser Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, İstanbul Seyahat, Kale Seyahat, Ayar Aydın Seyahat, Villa Seyahat, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Balıkesir Uludağ Vip, Nilüfer Turizm, Pamukkale Turizm, Varan Turizm.

Balıkesir - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Balıkesir - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 3dk sürmektedir.

Balıkesir - İstanbul arası uzaklık kaç km?
Balıkesir - İstanbul arası karayolu ile 394 km'dir.

Balıkesir İstanbul Otobüs Biletleri

Balıkesir İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Evlice Baba Camii, Eyüp’te Evlicebaba Sokağı'ndadır. Fatih döneminde yapıldı. Taştan, ahşap çatılı bir yapıdır. Minaresi tuğladandır.
Kara Derviş Camii (Çarşı Camii), Bakırköy'dedir. Derviş Ağa tarafından 1601'de yaptırıldı. Kagir duvarlı yapının altında dört dükkan vardır. Onarımlarla günümüze ulaştı.
Kasım Çavuş Camii (Eski Yeni Camii): Eyüp, Eski Yeni Sokağı'ndadır. Kasım Çavuş 1597'de öldüğüne göre, bu tarihten önce yapılmış olmalıdır. Kesme taştan ve ahşap çatılı bir yapıdır. Taştan olan minaresi sağındadır. 1823, 1863 ve 1948'de onarım gördü.
Kutlutepe Camii, Bakırköy'dedir. 1924'te yapıldı. Küfeki taşından, tek kubbeli bir yapıdır. Ana kubbeyi yanlarda dört yarım kubbe çevreler. Mimarı Kemalettin Bey’dir.
Nişancılar Camii (Nişancı Mustafa Paşa Camii), Eyüp’te Nişancı Mustafa Paşa Caddesi'ndedir. 1543'te yapıldı. Kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Minaresi sağındadır.
Yeniköy Osmaniye Camii, Bakırköy'dedir. Yöreye göçmenlerin yerleştirilmesi üzerine Abdülhamit tarafından yaptırıldı. Dikdörtgen planlı, kesme taş duvarlı, ahşap çatılı ve minberli bir yapıdır. Minaresi taştandır.
Ayvalık, Edremit gibi güzel sahil kentleri, zeytin bahçeleri ve sıcak Ege kültürü ile sizi karşılayan Balıkesir’den İstanbul’a otobüsle gitmek şimdi NeredenNereye.com ile çok daha kolay. Dünyanın en büyük metropollerinden İstanbul’da kalacağınız zamanı şehrin etkileyici Boğaz manzarası, kozmopolit kent dokusu, alışveriş zenginliği ve güçlü tarihi ile tanışarak geçirmenizi öneririz.
Balıkesir İstanbul otobüs bileti almak için doğru yerdesiniz! NeredenNereye.com üzerinden Balıkesir İstanbul otobüs bilet fiyatları ve Balıkesir’den İstanbul’a giden otobüs firmaları bilgilerini inceleyerek bütçeniz için en uygun olacak seferin biletini satın alabilirsiniz!
Azapkapı (Sokullu) Camisi: Atatürk Köprüsü’nün Azapkapı yönündeki köprü ayağı yanındadır. 1577 yılında Osmanlı Sadrazamı Sokullu Mehmet Paşa (1506-1579) tarafından yaptırılmıştır. Mimar Sinan’ın eseridir. Azapkapı’da oluşu nedeniyle Azapkapı Camisi adı verilmiştir. XIX. yüzyıl başında minaresi iki defa yıkılmış ve yapılmıştır. Yıkık hale gelen cami Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 1941 yılında onarılmıştır. Kesme taştan yapılmıştır. Son cemaat yerinin etrafı kapalıdır. Köprü yapılırken son cemaat yerinin bir kısmı yıkılmıştır. Sağdaki kapının üzerindeki hicri 985 (miladi 1577) tarihli yazıt, kırılmış olan esas yazıtından kopya edilerek Hattat Hacı Kamil’e 1941 yılında yeniden yazdırılmış olanıdır. Soldaki kapının üstünde yeni yazılı ve 1941 tarihli yazıtta “Sokullu Mehmet Paşa’nın asarı hayriyesinden olan bu camii şerif tamamen harap bir duruma girmişken Cumhuriyet eliyle yeniden tamir ve ihya edilmiştir. 1941” yazılıdır. Solda tek şerefeli minaresi yükselir. Eteğinde 24 pencere bulunan büyük kubbenin etrafını 8 minik yüksek kubbecik ile 8 fil ayağına dayanan ve dördü beşer pencereli olan 8 küçük yarım kubbe desteklemektedir. Küçük pencerelerle birlikte 26 büyük pencere içeriyi aydınlatır. İç süslemelerinde kullanılan mermer işçiliği güzeldir. Onarım sonunda dökülen eski çinilerin yerine Kütahya çinileri konulmuştur. Dışarıya taşan mihrabı ve minberi, motiflerle işlemeli mermerden yapılmıştır. Süleymaniye Camisi’nde olduğu gibi köşelere ve döşeme altlarına akustiği temin edici küpler yerleştirilmiştir. Camiyi yaptıran Sokullu Mehmet Paşa’nın Mimar Sinan’a yaptırdığı türbesi Eyüp’tedir. Yaptırdığı Sokullu Camisi adlı diğer bir camisi de Sultanahmet’te bulunmaktadır.
NeredenNereye.com, en ucuz fiyatlarla 1999 yılından buyana otobüs yolculukları için ucuza bilet satışı yapmaktadır. Bugüne kadar yüz binlerce kullanıcıya hizmet sunan sitemiz üzerinden sizlerde Balıkesir İstanbul otobüs bileti alımı gerçekleştirebilirsiniz!

Balıkesir → İstanbul En Uygun Otobüs Biletleri

Balıkesir İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Balıkesir İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Demirci Halıkent245 TL
Balıkesir Hakser Turizm289 TL
Alaşehir Sarıkız Turizm290 TL
İstanbul Seyahat300 TL
Kale Seyahat320 TL

Balıkesir Hakkında

 • Nüfus1.162.761
 • Yüzölçümü14.473 km2
 • Plaka10
 • Telefon kodu(266)
 • OtogarBalıkesir Otogarı

İstanbul Hakkında

 • Nüfus14.160.467
 • Yüzölçümü5.315 km2
 • Plaka34
 • Telefon koduAvrupa Yakası (212)
  Anadolu Yakası (216)
 • Otogarİstanbul Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Balıkesir → İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr