Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
51 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al

Aydın Antalya Otobüs Bileti

Aydın Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 341 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 51dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Aydın Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 22 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Aydın Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Aydın Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Aydın Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Aydın Antalya Otobüs Biletleri

 Aydın Antalya otobüs bileti mi aradınız? Aydın Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Aydın Antalya arası otobüs yolculuğunuz 4 saat 27 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe toplamda 345 kilometredir. Ege Bölgesi'nden Akdeniz Bölgesi'ne yapacağınız yolculuğunuzun güzergahında Nazilli, Tavas, Acıpayam ve Döşemealtı ilçe ve beldelerinden geçersiniz. Bu güzergahta bol bol çam ağacı oksijenini içinize çekmelisiniz. Gitmek istediğiniz şehir olan Antalya hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. Antalya Akdeniz iklimine sahiptir. Bu iklim tipinde kışları bol yağışlı yazları ise nemli ve sıcak bir hava hâkimdir. Antalya bölge olarak sıcak ikliminden dolayı tatil için en çok tercih edilen şehirdir ve çok fazla göç almaktadır. Antalya kepez üstü denilen bölgeden şehre giriş yaparsınız. Karşınıza ilk olarak Atatürk'ün sözü çıkar. Büyük önder Atatürk Antalya için "Hiç Şüphesiz ki Antalya Dünya’nın En Güzel Yeridir!" demiştir. Kentte görülmesi gereken bir çok tarihi ve doğal güzellik vardır. Kent her sene binlerce turist ağırlar. Yerli turistten daha çok yabancı turist ağırlıklı bir turizm vardır. Kentin önemli yerlerin den birisi Olimpos Antik Kenti’dir. Olimpos şehir merkezine 1 saat uzaklıktadır. Bu antik kentte konaklama yapabileceğiniz ağaç evler ve pansiyonlar bulunmaktadır. Olimpos Helenistik dönemden bu yana gelmiştir. Kentin müthiş güzellikte bir sahili bulunmaktadır. Olimpos Antik Kenti’ni ziyaret ettiğiniz zaman yanartaş isimli doğal güzelliği de görmelisiniz. Yanartaş taşların arasından çıkan doğal gaz ile sürekli olarak yanmaktadır.Antalya kentinde bulunan tarihi Kaleiçi şimdilerde evlerini korusa da bir şehrin eğlence merkezi haline gelmiştir. Kaleiçi mevkisinde bir çok restoran ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Yaz aylarında gündüz plajında serinleyebilir akşam ise bu eğlence mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Yaz kış her hali ile eğlenceli ve keyifli vakit geçireceğiniz bu şehre gitmek için yapmanız gereken Aydın Antalya otobüs biletleri satın almaktır. Biletinizi satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Aydın Antalya otobüs bileti mi aradınız? Aydın Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aydın Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Güney Akdeniz 50 TL
Isparta Petrol 51 TL
Balıkesir Uludağ Turizm 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.