Ardeşen Otobüs Bileti

Ardeşen Otobüs Bileti

Ardeşen Otobüs Biletleri

Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Çay fabrikamız Rize yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu son derece güzel bir şehrimiz. Özellikle son zamanlarda şehrin kalabalık yaşantısından ve gürültüden kaçmak isteyenlerin en uğrak mekanlarının başında gelen Rize ilinin Ardeşen ilçesi hakkında sizlere en güzel yerleri ve en dikkat çekici detayları açıklamaya çalışacağız. Bu konuda bizlerin yaptığı araştırmalardan sonra gezilmesi gereken ve Ardeşen ilçesinin merak edilen tanıtım bilgilerini sizlere sunacağız.

Öncelikle sizlere Ardeşen ilçesinin damak tadından bahsetmekte yarar var. Karadeniz insanın damak tadına düşkün olduğunu söylemekte yarar var.İşte bu yüzden sizlerin yapması gereken tek şey Ardeşen’e geldiğiniz zaman Karadeniz’in en temel besin maddesi olan hamsi ile ilgili yiyecekleri yemek olacaktır. Hamsinin neredeyse bütün imkanlarından faydalanan Karadeniz insanı bizlere de bu konuda yol gösteriyor. Ardeşen’e geldiğiniz zaman sizlere hamsi tava , hamsili pilav hamsi köftesi yemeniz konusunda tavsiyede bulunuyor. Yöresel yemeklerin her zaman kendi bölgesinde yenmesi konusunda bu tavrımı sizlere de belirtmek isterim. Ardeşen’e yöresine has olan bu yemekleri yerken hayatınızda daha önce tatmadığınız bu yemekleri bir daha yeme fırsatı belki bulamayacaksınız.

Ardeşen ilçesinde damak tadından sonra sizlere gezilip görülmesi gereken yerler hakkında bilgi verelim. Ardeşen doğal güzellikleri dışında bünyesinde tarihi doku barındırmayan bir ilçemiz bu yüzden sizlerin burada tek gezmesi gereken yerleri yaylaları ve doğal güzellikleri olmalıdır. Ardeşen otobüs bileti neredennereye.com'da

Ardeşen - 5 Günlük Hava Tahmini
22 Kas Cuma
açık
13,1 °C
açık
23 Kas Cumartesi
parçalı az bulutlu
10,8 °C
parçalı az bulutlu
24 Kas Pazar
parçalı bulutlu
10,3 °C
parçalı bulutlu
25 Kas Pazartesi
parçalı az bulutlu
11,2 °C
parçalı az bulutlu
26 Kas Salı
kar yağışlı
10,3 °C
kar yağışlı