Antalya Zonguldak Otobüs Bileti

Antalya Zonguldak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 122,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 759 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 4dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Zonguldak arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Zonguldak otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Zonguldak güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Zonguldak seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Zonguldak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Zonguldak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Zonguldak Otobüs Biletleri

 Antalya Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? Antalya Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’dan Zonguldak’a yapmak istediğiniz bir yolculuk varsa Antalya – Zonguldak otobüs biletleri ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz araştırma ile birlikte sizin için en uygun olan firmayı tercih edebilir ve bu tercihiniz ile birlikte son derece konforlu bir otobüs yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Zonguldak’ta gezip görülecek yerler arasında tarihi mekânlar bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bu yerleri gidip görebilirsiniz. Tarihin kalıntılarını canlı canlı size yansıtacak olan camiiler, medreseler ve müzeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Ereğli sahili ve Ereğli’de mevcut olan limanlar da görülmeye değer niteliktedir. Siz de Antalya’dan Zonguldak’a bir yolculuk yapmak istiyorsanız bunu en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için aklınızda herhangi bir soru varsa cevaplarını bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz şeyleri firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Antalya – Zonguldak otobüs firmaları arasından yalnızca Metro Turizm Antalya’dan Zonguldak’a direkt otobüs seferi imkânı sağlamıştır. Fiyatları da mesafelere göre son derece uygundur. Siz de Antalya’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız Metro Turizm sayesinde istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Biletlerinizi çeşitli web siteleri sayesinde online olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda firmanın yazıhaneleri aracılığı ile de alabilirsiniz. Konforlu, güvenli, kaliteli bir yolculuk yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatları ile bütçenizi sarsmayacak nitelikte olan bu yolcuklar sizin için son derece güzel bir yere sahip olacak ve bu otobüs yolculuğundan oldukça memnun kalacaksınız. 

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.