scorecardresearch
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Antalya Edirne Otobüs Bileti

Antalya Edirne Otobüs Bileti

Antalya Edirne Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 915 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 36dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Edirne arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Antalya Edirne bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Edirne bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Edirne otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Edirne Otobüs Biletleri

 Antalya Edirne otobüs bileti mi aradınız? Antalya Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan ve tarihi dokusu ile son derece dikkat çeken Edirne’ye gitmek istiyorsanız, tarihin kokusunu orada bizzat duymak istiyorsanız o zaman bulunduğunuz şehirden Edirne’ye gitmek artık son derece kolaydır. Antalya – Edirne otobüs biletleri ve bu biletlerin satışını yapan otobüs firmaları sayesinde yapmayı düşündüğünüz Edirne tatil planını oldukça kolay ve uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz. Edirne’de gezip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu döneminde Edirne coğrafi konumu itibari ile son derece önemli bir yerdi. Edirne Balkan Yerleşkesi ve Edirne merkezde bulunan camiler, hanlar ve kervansaraylar ile hem kültürünüzü artıracak hem de kendinize ve sevdiklerinize güzel anlar yaşatabileceksiniz. Antalya – Edirne otobüs firmaları güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolcululuk yapabilmeniz için son derece büyük bir çaba göstermektedir. Antalya’dan Edirne’ye direkt olarak gidebilmeniz için seferler düzenleyen firmalar arasında Metro, Çanakkale Truva Turizm ve Isparta Turizm mevcuttur. Bu firmalar aracılığı ile yapacak olduğunuz kaliteli, konforlu ve güvenli seyahat sonucunda son derece memnun kalacaksınız. Edirne’nin tarihi dokusunu en iyi şekilde yaşayabilmek ve yaşadığınız bu hisleri en güzel şekilde gelecek dönemlerinize aktarabilmek için ilk etapta yapmanız gereken şey kendiniz için güvenli ve uygun olduğunu düşündüğünüz bir otobüs firması ile seyahat etmek olacaktır. Bu sayede daha fazla memnun kalacaksınız. 

Antalya Edirne otobüs bileti mi aradınız? Antalya Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Edirne otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Çanakkale Truva 110 TL
Isparta Petrol 110 TL
Metro Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.