Ankara Elazığ Otobüs Bileti

Ankara Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 760 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 24dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 16 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Elazığ Murat Turizm firmasıdır.

Ankara Elazığ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Elazığ otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Elazığ otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Elazığ Otobüs Biletleri

Ankara Elazığ otobüs bileti mi aradınız? Ankara Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
 Elazığ Doğu Anadolu bölgesinde bulunan ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin en eski şehirlerinden olan bir yerdir. Elazığ'da birçok medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı tarihi güzellikler bakımından da oldukça zengindir. Yılın her mevsimde farklı  turizm etkinliği ve tatil yapılabilme imkânlara sahipti. Yolunuz Elazığ ve çevresine düşerse Elazı’yı muhakkak gezmenizi tavsiye ederiz. Ankara ve çevresinde Ankara Elazığ otobüs bileti temin ederek rahat bir şekilde Elazığ ya seyahat edebilirsiniz. Elazığıyı gezmeyi düşünenler için Elazığ'da gezilebilecek belli başlı önemlilerinden bahsetmek gerekirse; Harput Kalesi, Ankara Elazığ otobüs bileti temin ettikten sonra Elazığ da gezebileceğiniz ve milattan önceki tarihlere dayalı yer olan Harput Kalesinini ziyaret edebilirsiniz. Elazığ ovasına tam hâkim olacak şekilde yüksek bir yere kurulmuştur. Urartular tarafından yapıldığı sanılan Harput Kalesi’nin diğer ismi Sütü Kalesidir.
Elazığ Müzesi de tarihi açıdan önemli bir görülecek mekânlardandır. Doğaseverler için Elazığ'da birbirinden farklı yerler mevcuttur. Harput  Buzlu badem; Adı pek duyulmasa da Kaybolmuş Cennet olarak bilinmektedir. Yapay cenneti anımsattı İleri sürülmektedir. Doğaseverler gidebileceği başka bir yer ise Keban Baraj gölüdür.
Yolunuz Elazığ ve çevresine düşerse  ya da Elazığ ya gitmeyi planlıyorsanız sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı firmalarda sunmuş olduğu konforlu seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ankara Elazığ otobüs bileti temin edebilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve birden fazla firmanın avantajlı hizmetten faydalanabilirsiniz. Best Van Turizm, Van Gölü Turizm, Öz Diyarbakır Turizm Ankara Elazığ seferleri yapan acentelerdir.
 
Ankara Elazığ otobüs bileti mi aradınız? Ankara Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Siirt Petrol 80 TL
Can Diyarbakır Turizm 90 TL
Vanyolu Seyahat 90 TL
Özlem Diyarbakır 90 TL
Lider Muş Tur 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.