Ankara Çankırı Otobüs Bileti

Ankara Çankırı Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 131 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Çankırı arası giden otobüs firmaları ortalama 102 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Çankırı Güven Turizm firmasıdır.

Ankara Çankırı bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Çankırı bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Çankırı otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Çankırı Otobüs Biletleri

 Ankara Çankırı otobüs bileti mi aradınız? Ankara Çankırı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
İç Anadolu Bölgesi'nin Kuzey yamacında yer alan Çankırı bölge bazında en fazla turist çeken yer olmaktadır. Çankırı'da doğal güzellikler, tarihi güzellikler ve kültürel güzellikler hat safhadadır. Yolunuz Çankırı tarafına düşerse Çankırı'da gezebileceğiniz birbirinden farklı mekânlar vardır. Ankara Çankırı otobüs bileti alarak Ankara ve çevresindeki Çankırı'ya seyahat  ettiğiniz takdirde Çankırı'da gezebileceğimiz bazı mekânlar şu şekildedir:
Çankırı Kalesi; Çankırı'da en güzel mesire alanlarının bulunduğu yerde kurulan Kale tarihi bir geçmişe sahiptir. Tarih severler gidebileceği başka birisi Buğday Pazarı Medresesidir. Ali Bey Camii, Büyük cami, İmaret Cami, Karataş Medresesi, Kurşunlu Hamamı, Ilgaz Hamamı Çankırı'da gezilebilecek tarihi yerlerdendir.
Ankara Çankırı otobüs bileti alarak tarih severlerin gidebileceği ve eski çağlara ait Roma ve Bizans  kültürlerinden olan beşdult Kaya mezarlığı, İndat Kaya Mezarları ve saka eli kaya mezarları ziyaret edebilirsiniz.
Çankırı doğal güzellikleri de bulunan bir şehirdir. Doğa turizmini seven biriyseniz gidebileceğiniz birbirinden farklı yaylalar mevcuttur. Ilgaz Dağı Yaylası ve Milli Parkı, Ozan Yaylası, Kırkpınar Yaylası, Büyük yayla Çankırı’da gezebileceğiniz doğal Yaylalardandır.
Ankara ve çevresinden Çankırı seyahat etmek istiyorsanız ve konforunda düşkünseniz sitemizi ziyaret ederek en konforlu firmaları bulabilirsiniz. Ankara Çankırı otobüs bileti temin etmeniz sonucunda gideceğiniz yere kadar firmalar sizlerin her türlü ihtiyacını karşılayacaktır. Sizlerde Çankırı'ya rahat bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Ankara Çankırı otobüs bileti mi aradınız? Ankara Çankırı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Çankırı otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Çankırı Güven Turizm 25 TL
Kastamonu Güven Turizm 30 TL
Kastamonu Özlem Seyahat 30 TL
Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Çankırı Hakkında
Nüfus:
119,476
Yüzölçümü:
7.491,89 km²
Plaka:
18
Telefon kodu:
(376)
Otogar:
Çankırı Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.