Adana Çankırı Otobüs Bileti

Adana Çankırı Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 576 km'dir.

Adana Çankırı otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Çankırı güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Çankırı seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Çankırı hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Çankırı şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Çankırı Otobüs Biletleri

 Adana Çankırı otobüs bileti mi aradınız? Adana Çankırı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Çankırı ilimiz iç Anadolu bölgemizde yer almaktadır. Bazı kişiler tarafından “Çangırı” ya da “Çengiri” olarak da söylenmektedir. Çankırı ili İç Anadolu ya özgün iklimi yaşamakta olup, kışları serin geçmekte yazları ise ılık geçmektedir. Çankırı ilçesinde en çok yağışı alan bölge ise Yapraklı’dır. Çankırı bölgesi ciddi anlamda erozyon tehlikesi ile karşı karşıyadır. Ülkemizin güzel şehri Çankırı’da toprak tarım için kullanılamamaktadır. Bu topraklarda bir tek hayvancılık yapılmaktadır. Adana Çankırı arası yaklaşık olarak 560 km olmaktadır. Otobüs yolculuğu ile 6,5 saat sürmektedir. Sizlerde bu güzel ilimize bir çok il, ilçe ve beldeyi gezerek gitmek istiyorsanız eğer sitemizden çok kolay bir şekilde gideceğiniz tarih aralığını seçip ekonomik bir otobüs bileti bulabilirsiniz. Sitemizde rezarvasyon tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Gideceğiniz otobüs firmasını seçerken, otobüs içerisinde wi-fi ya da televizyon seçeneklerini kontrol etme imkanınız bulunmaktadır. Adana Çankırı yolculuğunu şahsi aracınız ile yapmaktansa konforlu otobüsler ile rahat bir şekilde yapabilmektesiniz. İster bilgisayar üzerinden, isterseniz cep telefonlarınızdan sitemize giriş yapabilir ya da ücretsiz olan uygulamamızı telefonunuza indirip sitemizden bilet alabilir veya yer ayırta bilirsiniz. Çankırı bölgesinde 12 ilçe, 19 belde ve tam 367 köy bulunmaktadır. Diger sitelerde Adana Çankırı arası belirtilen bazı fiyatlar olabilmekte fakat bilet satın al dendiğinde bilet fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bizim sitemizde ilk görmüş olduğunuz fiyat her zaman geçerlidir. Çankırı ilimizde sağlık turizmi gün geçtikçe büyümektedir. Çankırı kalesi yüksek bir tepe üzerine inşa edilmiştir ve bu kale tarihte yerleşim yeri olarak da kullanılmıştır. Adana Çankırı yolculuğu yapacaksanız eğer bu eşsiz kaleti görmeden geri dönmemenizi sizlere öneriyoruz. Çankırı’da bulunan mağaralar içindeki sarkıtlar ise görülmesi gereken nadir yerlerdendir.

  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Çankırı Hakkında
Nüfus:
119,476
Yüzölçümü:
7.491,89 km²
Plaka:
18
Telefon kodu:
(376)
Otogar:
Çankırı Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.