scorecardresearch
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
85 TL
Bilet Al

Ankara Artvin Otobüs Bileti

Ankara Artvin Otobüs Bileti

Ankara Artvin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 999 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Artvin arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeşil Artvin firmasıdır.

Ankara Artvin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Artvin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Artvin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Artvin Otobüs Biletleri

 Ankara Artvin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Artvin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ankara Artvin otobüs yolculuğunuz 12 saat 15 dakika sürecektir. Yolculuğunuz esnasında en az bir defa mola verilecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 974 kilometredir. Şehirler arası güzergahta Çorum, Samsun, Ordu, Trabzon ve Rize illeri bulunmaktadır. Artvin ülkenin Karadeniz Bölgesi'nde bulunmaktadır. Artvin bölgesinde görmeniz gereken ilk yer Cehennem Deresi Kanyonu olmalıdır. Cehennem Deresi Kanyonu Artvin’in Ardanuç ilçesinde yer almaktadır. Kanyon farklı ve müthiş bir görüntüye sahiptir. Cehennem Deresi Kanyon’una gitmeden önce mutlaka dağcılık için kullanılan spor ayakkabılarından edinmelisiniz. Kanyonda ki bazı geçiş yolları dar ve tehlikelidir. Bazı geçiş noktaları tek bir kişi için bile yetersiz kalmaktadır. Kanyonu keşfederken adımlarınızı sağlam atmalısınız. Cehennem Deresi Kanyon’u ülkemizin sahip olduğu doğal güzelliklerinden biri olsa da henüz turistik geziler için kullanışlı bir hale gelmemiştir. Güzergahta fazla tabela bulamayacağınız için bu yeri görmek biraz çaba gerektirecek. Artvin ili Çoruh Nehri ve boğası ile ünlüdür. Simge olarak da kendilerine boğa figürünü seçmişlerdir. Yemyeşil ormanlarla kaplı bu kentte Gürcü ve Lazlarla çok fazla karşılaşırsınız. Kentin nüfusu Laz kökenli insanlardan oluşmaktadır. Artvin kentinin ünlü olduğu bir diğer özelliği ise milli parkıdır. Parkın içerisinde 2 tane göl bulunur. Bu göller henüz dünya mirası olmasa da bu şekilde görülmektedir. Artvin ili Osmanlı döneminde 250 sene himayesinde kalmıştır. Daha sonra Osmanlı Devleti ve Ruslar arasında çıkan savaşın sonunda Artvinin çevre illeri ve ilçesi kaybedilmiştir. Cumhuriyet döneminden önce şehir tekrar ele geçirilmiştir. Artvin kentinde ki doğal güzellikleri ve tarihi yerleri keşfetmek için yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden otobüs bileti almak. Ankara Artvin otobüs  biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Ankara Artvin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Artvin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Artvin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeşil Artvin 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Artvin Hakkında
Nüfus:
94,316
Yüzölçümü:
7.367,10 km²
Plaka:
08
Telefon kodu:
(466)
Otogar:
Artvin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.