Yolcu Sayısı
1

Aksaray Hatay Otobüs Bileti

Aksaray Hatay Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Jet Turizm
498 TLBilet Al
Hatay Nur Turizm
500 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
500 TLBilet Al
Metro Turizm
800 TLBilet Al

Aksaray Hatay Arası

 • En Ucuz Sefer498,00 ₺
 • Aksaray → Hatay Arası Kaç Km457 km
 • Aksaray → Hatay Arası Kaç Saat6sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaHas Karayolu Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı4

Aksaray Hatay Online Otobüs Bileti
Aksaray Hatay otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Aksaray Hatay güzergahı için arama yapın, Aksaray - Hatay arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Aksaray ve Hatay Şehirlerinde Ulaşım
Aksaray ve Hatay şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Aksaray Hatay seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Hatay hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Aksaray → Hatay Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray - Hatay arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Aksaray - Hatay otobüs bileti fiyatı en ucuz 498,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Jet Turizm tarafından satılmaktadır.

Aksaray - Hatay arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Aksaray - Hatay arasında günlük ortalama 4 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Jet Turizm, Hatay Nur Turizm, Has Karayolu Turizm, Metro Turizm.

Aksaray - Hatay arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Aksaray - Hatay arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 0dk sürmektedir.

Aksaray - Hatay arası uzaklık kaç km?
Aksaray - Hatay arası karayolu ile 457 km'dir.

Aksaray Hatay Otobüs Biletleri

Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken bir şehridir. Kapadokya bölgesinde bulunan bulunan idari birim 15 Haziran 1989 tarihinde alınan karar ile birlikte il statüsüne yükselmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Aksaray Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray, Niğde’den ayrılarak il statüsü kazanmış bir yerleşim merkezidir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde Ankara, Konya gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunan Aksaray karayolu açısından önemli bir ulaşım merkezidir.

Aksaray Anadolu’nun pek çok noktası gibi tarihi boyunca Anadolu’nun kadim medeniyetlerine ev sahipliği yapmış bir yerleşim merkezidir. Gene Anadolu’nun pek çok noktası gibi şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Malazgirt Meydan Muharebesi ile Türklerin hakimiyeti altına giren Aksaray bu tarihten itibaren Türk yurdu olarak kabul görmüştür. Aksaray, İbn - Battuta gibi tarihin büyük seyyahlarının eserlerinde kendisine yer bulmuştur. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre nüfusunda artış olsa da ülkenin geri kalanı ile kıyaslandığında Aksaray’ın nüfusu oldukça azdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray Otogarına giriş yaptığınızda, “Bor Kalesi, Beyaz Saray, Aksaray Kalesi, Şeyh Hamid Veli Cami, Debbağlar Cami, El - Hac Seyyid Hasan Efendi Cami, Karamanoğlu İbrahim Bey Cami, Yılancık Medresesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Aksaray - Hatay otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Şehir otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye sınırları içerisinde, en eski yerleşim noktalarından biri olan Hatay’ın nüfusu 2018 yılında yapılan çalışmalara göre bir milyon altı yüz bin civarındadır. Sahip olduğu bu nüfus miktarı ile ülkenin on üçüncü büyük kenti konumunda yer alır. Güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye, kuzeydoğusunda Gaziantep ile komşuluk içerisinde bulunan il Türkiye’nin karayolu ulaşımı açısından kilit noktalarından biridir.

Hatay, eski Mezopotamya medeniyetlerinin ortak coğrafi konumları üzerinde kurulmuş olan bir yerleşim merkezidir. Bu durum, şehrin zengin tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetleri ve kültürleri tek çatı altında ağırlamasına neden olmuştur. Yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde şehirde tarihi M. Ö 40.000 yılına kadar uzanan bulgulara ulaşılmıştır. Yapılan son çalışmalarda elde edilen veriler göstermektedir ki; Türkiye’nin bu güzel şehri yalnızca ülkenin değil aynı zamanda dünyanın bilinen eski yerleşim merkezlerinden biridir. Bu özelliği ile Hatay’da bugün var olan modern kent çizgisinin içerisinde çok sayıda han, hamam, külliye, kervansaray, kilise gibi kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarına giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Aksaray - Hatay otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Aksaray - Hatay otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Aksaray → Hatay En Uygun Otobüs Biletleri

Aksaray Hatay otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aksaray Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Jet Turizm498 TL
Hatay Nur Turizm500 TL
Has Karayolu Turizm500 TL
Metro Turizm800 TL

Aksaray Hakkında

 • Nüfus23.974
 • Yüzölçümü7.966 km2
 • Plaka68
 • Telefon kodu(382)
 • OtogarAksaray Otogarı

Hatay Hakkında

 • Nüfus1.503.066
 • Yüzölçümü5.831 km2
 • Plaka31
 • Telefon kodu(326)
 • OtogarHatay Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Aksaray → Hatay


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr