Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Kırıkkale Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kırıkkale Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Öz Sivas Seyahat
250 TLBilet Al
Niksarkale Turizm
300 TLBilet Al
Metro Turizm
450 TLBilet Al
Ağrı Ses Turizm
550 TLBilet Al
Barış Turizm
600 TLBilet Al

Afyonkarahisar Kırıkkale Arası

 • En Ucuz Sefer250,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Kırıkkale Arası Kaç Km334 km
 • Afyonkarahisar → Kırıkkale Arası Kaç Saat5sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaNiksarkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı5

Afyonkarahisar Kırıkkale Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Kırıkkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Kırıkkale güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Kırıkkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Kırıkkale Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Kırıkkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Kırıkkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 250,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Öz Sivas Seyahat tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Kırıkkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Kırıkkale arasında günlük ortalama 5 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Öz Sivas Seyahat, Niksarkale Turizm, Metro Turizm, Ağrı Ses Turizm, Barış Turizm.

Afyonkarahisar - Kırıkkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Kırıkkale arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 0dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Kırıkkale arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Kırıkkale arası karayolu ile 334 km'dir.

Afyonkarahisar Kırıkkale Otobüs Biletleri

 Afyon Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Çoraközü Deresi’nin Kızılırmak’a katıldığı noktanın kuzeydoğusundaki tepelik alanda eskiden Kınk adıyla anılan 12 haneli bir köy vardı. Kurtuluş Savaşı sırasında ordunun kullandığı silahlar bu küçük köydeki bir atölyede onarılıyordu. Cumhuriyet’in ilk yıllarında orduya silah yapacak fabrikanın Kırık köyünde kurulmasına karar verildi. Fabrikalar ve öteki tesislerin açılmasıyla birlikte gelişmeye başlayan bu kırsal yerleşme 1929’da bucak merkezi yapıldı. 1944'te ilçe merkezi haline getirildi ve adı da aynı vadi içinde yer alan ve Kürigin Kalesi adıyla anılan eski bir kale kalıntısından esinlenilerek Kırıkkale olarak değiştirildi. İç Anadolu Bölgesi’nde önemli bir sanayi merkezi olarak gelişmeye başlayan kent iş bulma umuduyla başka illerden gelenlerin yerleşmesi sonucunda hızla büyüdü.

Çoraközü Vadisi’nin yamaçlarında kurulmuş olan kent ilin batı kesiminde yer alır. Kent bazen bu vadide oluşan sellerden etkilenmektedir. 20 Temmuz 1999’da meydana gelen sel kentin gecekondulardan oluşan bir mahallesinde can ve mal kaybına yol açtı. Kentin merkezi askeri amaçlı fabrikalarda çalışan işçilerle memurlar için yapılmış olan lojmanların yer aldığı istasyon ve fabrika mahalleleridir. Hızlı göç hareketi nedeniyle sağlıksız bir kentsel gelişme süreci yaşanmaktadır. Önemli bir sanayi merkezi olan il merkezindeki ticaret etkinliği epey canlıdır.

Ankara-Sivas karayolu ile Ankara-Kayseri demiryolu kentten geçer. Kent karayoluyla Ankara’ya 76 km, Yozgat’a 142 km, Kastamonu’ya 220 km, Kayseri’ye 246 km, Sivas’a 366 km, İstanbul’a 530 km ve Antalya’ya 615 km uzaklıktadır. Kırıkkale Üniversitesi’nin rektörlüğü ve birçok birimi kenttedir.

Yeni bir yerleşme olan Kırıkkale’de tarihsel yapı yoktur. Merkez ilçedeki başlıca tarihsel yapılar ise Hasandede Camisi (1605), Hasandede ve Koçubaba türbeleridir.

Afyonkarahisar → Kırıkkale En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kırıkkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Öz Sivas Seyahat250 TL
Niksarkale Turizm300 TL
Metro Turizm450 TL
Ağrı Ses Turizm550 TL
Barış Turizm600 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Kırıkkale Hakkında

 • Nüfus231.831
 • Yüzölçümü4.570 km2
 • Plaka71
 • Telefon kodu(318)
 • OtogarKırıkkale Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Kırıkkale


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr