Öz Sivas Huzur Turizm Online Otobüs Bileti
Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Seferleri

Öz Sivas Huzur Turizm

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik”

Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Huzur Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Sivaslı Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan Huzur Turizm, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan Huzur Turizm, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir sehayat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur Turizm, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.

Huzur Turizm’in Araç Filosu

SETRA S 417 HDH

Travego 15 SHD

Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor. 

Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Huzur Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Huzur Turizm Otobüs Bileti ni, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 100 üzerinden
58Puan
23%
26%
3%
19%
29%
Toplam Yorum Sayısı (33)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Daha iyi yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

bazı konularda eksiklik var,lütfen daha iyi olmalı
"Idare eder" Misafir   Sadece firmaların istediği yerlerde mola verip mecburi orda bekletilmek kötü yolculuğun diğer kisminda sıkıntı yok
"Huzur'suz hüsran" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bir başka firmanın iptal ettiği sefer yolcuların yarım saat bekleyip geç hareket etmek, bu gecikmeli telafi için kaptanın aracı çok hızlı ve tedirgin edici sürmesi, belediye minibüsle gibi çok sık kalitesiz tesislerde mola vermesi (~7 mola), interneti firmaya İstanbul'dan yeni katıldığı için olmayan, anteni kırık olduğundan tv olmayan, takılı 2 cd'de ne film varsa (Shrek, Eyvah Eyvah, Düğün Dernek, Arabalar) seyretmek zorundasın, pekçok koltuğun arızalı olduğu seyahate, çevresine duyarsız yolcular, ayakkabı çıkarmış-çocuğunu pet şişeye abdest bozdur ebeveyn, cep telefonu ile anons yapan yolcuları da ilave ederseniz Huzur'suz Hüsran başlığının nedeni anlaşılacaktır. Host delikanlılık çabası ve güleryüzlü oluşu ile sağ -salim İzmir-Sivas yolculuğunu bitirmek sevindirici yegane şeylerdi. ... 19 Mart 2015 Perşembe 18.30 Izmir-Sivas Seferi (34 UOY....) plakalı travel araç
"Olumsuz" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Huzur Turizm personelini acilen eğitime almalı. Yolcular yük değildir. Şöförü, muaavini, hostesi ve özellikle yöneticileri. Ben ve arkadaşlarım Antalya'dan Sivas'a gelirken sebepsiz yere kendi yolcusunu iki şöför dövdü, ayırmak isterken bizimde üzerimize yürüdüler. Sivas'a geldiğimizde gerek telefonla gerekse şahsi başvurularımız sonuçsuz kalmıştı. Bu yolculuğuda mecbur kaldığım için yaptım. İmkanım olduğu sürece Huzur Turizmi asla tercih etmeyeceğim ve ettirmeyeceğim.
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

araçtaki kişiye özel koltuklardaki tv çalışmıyordu.normal tv de açılmadı.yolculuk çoook sıkıcı geçti
"Namaz" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Namaz vakti geçiyor olmasına rağmen, namaz için durmadı
"Daha iyi hizmet alabilmek için her kez değerlendirme yapmalı..." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ilk kez huzur turizim ile seyahat ettim ve gayet memnun kaldım ve fiyat olarak da uygun buldum tekrar bir seyahatim olduğun da ilk tercihim huzur seyahat olacaktır teşekkürler huzur seyahat ailesi :)
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araçta internet var gözüktüğü için bu şirketten bilet almıştım ama yokmuş
"Huzurlu yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

huzurlu yolculuklar
"Malesef kötü bir yolculuktu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İnternet üzerinden bilet aldım. Ancak araba da terminale girmiyor geç yolun karşısından bin deniliyor. Sonrasında aracın ne zaman geleceği belli değil, soğukta bekleyip biniyorum. Koltukta sorun var. Geriye yaşlandıkça oturulan bölüm ileri kayıyor. Film yok sadece tv kanalları var. Bir daha asla...