scorecardresearch
Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti
Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Seferleri

Öz Sivas Huzur Turizm

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik”

Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Huzur Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Sivaslı Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan Huzur Turizm, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan Huzur Turizm, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir sehayat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur Turizm, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.

Huzur Turizm’in Araç Filosu

•    SETRA S 417 HDH

•    Travego 15 SHD

Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Huzur Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Huzur Turizm Otobüs Bileti ni, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.100 üzerinden
60Puan
20%
30%
10%
14%
26%
Toplam Yorum Sayısı (34)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Süper" Misafir
2+1 araçlarıyla, temiz, güvenli bir yolculuk sunuyor. Fiyatlardaki makul ayarlamalar Huzur'u tam da tercih edecek bir firma yapmış. Geçen yolculuğumda Esadaş firmasının gerek müşteri Temsilciliği gerekse yazıhanedeki berbat ve haksız tutumuna maruz kalmamın ardından Sivas yolculuklarımda Huzur tereddütsüz tercih edeceğim firmalar arasına girdi.
"Özensiz" Misafir
45 tl ye bilet bulabiliyorken 70 tl ye bu firmadan aldim ki rahat rahat film izleyim vs ama nafile. Arkadaş şu televizyonlarınız neden bozuk biraz özen lütfen.
"Biz Bir Aileyiz.(Kazan Kazan ilkesi)" Misafir
Firmamız biraz yorgun yeni kana ve yeniliklere ihtiyaç var. Fiyat güzel ancak biraz daha fazla vermeye razıyım (ama makul olun kabul edilebilir, itiraz edilemez bir fiyat). Yeter ki siz geliştirin kendinizi. Bir de yol guzarganizdaki İlçeler yıllardır sizin zaten. Ama o firmalara da hakettiği yetkiyi yolcu kapasitelerine diğer firmalar kadar önem verin. Bu konuda AMERİKAN CATERPILLAR şirketinin işleyişini gözden geçiriniz.
"Muavinler sıkıntılı" Misafir
17, 18 yaşlarında cocuk muavinler yolcularla ilgilenmiyor, su istiyorum su gelmiyor molaya kadar susuz kaldım bundan sonra bu firmadan bilet almayacagım metro daha iyi bence en azından muavinler olgun ve yolcuların istegini yerine getiriyor
"Güzeldi" Misafir
yolculuk güvenli,kaliteli geçti müşteriye hizmette sınır yoktur dahada iyi olmasını ve bunu huzur turizm 'in başaracagına inanıyorum
"Hiç nezaketli degiller" Misafir
Güzel bir yolculuk yapamadık yardimci personelleri hiç nezaket yok
"Daha berbat olamazdi" Misafir
Gercekten kötü bir yolculuktu belediye otobusu gibi her benzinlikte duruldu. Şoför bangir bangir muzik dinledi sigara icti söylediğimizde de biraz tolerans göstermemiz gerektiğini bizim uyurken onun direksiyon salladığını söyledi ama işin kötüsü bu hatta sivas izmir her otobüs firmasi ayni adamlar kötünün iyisi olmakla övünüyor olmalı acilen yönetimin duruma çözüm bulması gerekiyor. Iki uc saatlik bir gecikme ile variyor olacağız. Allah izmir den sivasa gidenlere sabir versin.
"Berbat firma" Misafir
Huzur firmasi ile ilk ve son yolculugumdur.
"Daha iyi yolculuk" Misafir
bazı konularda eksiklik var,lütfen daha iyi olmalı
"Idare eder" Misafir
Sadece firmaların istediği yerlerde mola verip mecburi orda bekletilmek kötü yolculuğun diğer kisminda sıkıntı yok