Yolcu Sayısı
1

Tekirdağ Otogarı

Tekirdağ Otogarı

Tekirdağ Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (282) 264 0500

Adres: Hürriyet Mahallesi, 59030 Merkez / Süleymanpaşa / Tekirdağ, Türkiye

Tekirdağ Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tekirdağ Otogarı Hakkında

Tekirdağ Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan ve hem Marmara hem de Karadeniz’e kıyısı bulunan ülkenin önemli turizm noktasından biri olan Tekirdağ şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Tekirdağ, çevresinde bulunan şehirlere olan komşuluğu ve aynı zamanda ülkenin yurt dışına açılan kapılarına yakınlığı nedeni ile karayolu ulaşımında önemli bir geçiş noktasıdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ otobüs bileti satın alarak Tekirdağ Otogarına giriş yaptığında, “Çorlu Kalesi, Rakocki Müzesi, Uçmakdere, Eriklice, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ Şehitler Müzesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Tekirdağ Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Tekirdağ Otogarı, bağlı bulunduğu konum itibari ile sınırda yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olduğundan ve aynı zamanda yurt dışına açılan bir kapı niteliği taşıdığından Tekirdağ Otogarı oldukça yoğun bir faaliyet alanıdır. Eski Tekirdağ Otogarı uzun yıllar hizmet sağladıktan sonra giderek artan yolcu sayısının da etkisi ile 2005 yılında yeni Tekirdağ Otogarı hizmete sunulmuştur. Kullanıcıların kaliteli şekilde yeterli hizmet alması için tasarlanan Tekirdağ Otogarı, açık ve kapalı alanları, yazıhaneler, peronlar, kullanıcı bekleme alanları, büfeler, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yer alan Tekirdağ Otogarı yolcu sayısı 2013 yılı itibari ile yaklaşık 200 bini bulmuştur. Tekirdağ Otogarı içerisinde yerel çapta hizmet sağlayan firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sağlayan çok sayıda otobüs firmasını da görebilirsiniz.

Tekirdağ Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Tekirdağ Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Çanakkale Truva Turizm, Metro Turizm, Has Turizm, Balıkesir Uludağ, Kale Seyahat, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Tekirdağ Otogarı üzerinden, “İstanbul Esenler Otogarı, İstanbul Harem Otogarı, Balıkesir Otogarı, Edirne Otogarı, Kırklareli Otogarı, Malkara Otogarı, Çorlu Otogarı” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Tekirdağ Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Tekirdağ Otogarına şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden minübüs ve otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi, 59030 Merkez / Süleymanpaşa / Tekirdağ, Türkiye

(282) 264 0500

En Popüler Tekirdağ Otobüs Firmaları

Tekirdağ bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Tekirdağ otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
İstanbul Seyahat40
Pamukkale Turizm24
Keşan Birlik15
Metro Turizm14
Güneş tur12

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr