Yolcu Sayısı
1

Marmaris Otogarı

Marmaris Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252) 412 30 37

Adres: Sarıana Mah, Mustafa Münir Elgin Blv. No:7, 48700 Marmaris/Muğla

Marmaris Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Marmaris Otogarı Hakkında

Marmaris Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla ilinin on üç ilçesinden biri olan Marmaris’e giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Muğla - Marmaris otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferleri ile şehir merkezin ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaris, batısında Datça Yarımadası ve Kerne Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde Akdeniz ile çevrili bir ilçedir. Bu önemli turizm noktalarına olan yakınlığı nedeni ile aynı zamanda karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Marmaris’in olduğu bölgede körfezin önünde Adaköy, Sedir Adası, Keçi Adası, Güvercin Adası bulur. Türkiye’nin en önemli turizm mekanlarından biri olan ilçe Dalaman Havalimanına yalnızca bir saat uzaklıkta yer almaktadır.

Marmaris Otogarı, Ege ile Akdeniz’in birleşim noktalardan biri olan Marmaris Muğla’ya bağlı 13 ilçeden biri olarak, eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel mirasları her yıl dünyanın farklı noktalarından binlerce turiste ulaşım hizmeti sunmaktadır. Muğla’ya 56 km, Gökova’ya 32 km, Köyceğiz’e 57 km ve Dalaman’a 88 km mesafede yer alan Marmaris Otogarı kullanıcıların kolayca ulaşım hizmetini karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme- içme mekanları olacak şekilde tasarlanmıştır. Türkiye’nin oksijen deposu noktalarından biri olarak kabul edilen ilçenin özellikle yaz aylarında artış gösteren misafir sayısının ihtiyaçlarını karşılamak için otogar tam kapasite olarak çalışmaktadır. Marmaris Otogarı içerisinde yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.

Marmaris Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Marmaris Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Varan, Pamukkale, İsmail Ayaz, Lider Adana, Truva, Efe Tur, Marmaris Koop” gibi otobüs firmalarını görebiliriz.

Marmaris Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Otogara ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Marmaris Otogarı Adresi:Sarıana Mah, Mustafa Münir Elgin Blv. No:7, 48700 Marmaris/Muğla

(0252) 412 3037

En Popüler Marmaris Otobüs Firmaları

Marmaris bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Marmaris otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm15
Aydın Muğla Koop Turizm7
Metro Turizm4
Mardin Seyahat3
Güney Akdeniz Seyahat3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr