Yolcu Sayısı
1

Isparta Otogarı

Isparta Otogarı

Isparta Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (246) 227 20 70

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Terminal No: 10, 322000 Merkez/ Isparta

Isparta Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Isparta Otogarı Hakkında

Isparta Otogarı, Türkiye’nin güneybatısında Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde bulunan aynı zamanda Göller Bölgesinin içerisinde yer alan ülkenin gülleri ile ünlü Isparta iline giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Isparta çevresinde yer alan ve komşuluk içerisinde bulunduğu “Antalya, Burdur, Konya, Afyonkarahisar” gibi iller için geçiş noktası konumunda bulunan Isparta Otogarı karayolu ulaşımı açısından önemli bir mevkide yer alır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Isparta otobüs bileti satın alarak Isparta Otogarına geldiğinizde, “Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü, Yazılı Kanyon, Zindan Mağarası, Antihoceia Antik Kenti, Dündar Bey Medresesi, Eğirdir Kalesi, Kızıldağ Milli Parkı, Pınar Gözü Mağarası, Karacaören Baraj Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Ege ile Akdeniz Bölgeri arasında yer alan Isparta bu geçiş noktası görevi dışında sahip olduğu doğal güzellikleri ile birlikte pek çok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Isparta Otogarı küçük bir yapıyla tasarlanmış olması nedeni ile Isparta’nın giderek artan yolcu trafiğini karşılamakta zorlanmaktadır. Buna karşılık olarak Isparta Otogarı üzerinde son yıllarda sürekli olarak peron ekleme gibi çalışmalar yürütülmektedir. Ancak günlük yolcu sayısı hayli yüksek rakamlara ulaşabildiğinden otogar çevresinde yer alan kafe ve restoranların sayısı hayli fazladır. Isparta Otogarı şehir merkezinde Süleyman Demirel Caddesi üzerinde yer alır ve bu açıdan kolay ulaşım sağlanabilir. Isparta Otogarı içerisinde yerel ve ulusal olarak hizmet sağlayan çok sayıda otobüs firmasını görmek mümkündür.

Isparta Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Isparta Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Isparta Petrol, Adıyaman Gülaras, Metro Turizm, Süha Turizm, Esadaş Turizm, Vangölü Turizm, Ben Turizm, Tokat Yıldızı, Öz Diyarbakır, Seç Turizm, Has Turizm, Ulusoy Turizm, Elazığ Murat Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Alaşehir Sarıkız Turizm, Gölhisar Turizm, Has Diyarbakır, Mis Amasya, Iğdırlı Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Isparta Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Türkiye’nin neredeyse her iline yolcu taşınan terminalde, şehir merkezinden ulaşımlarda toplu taşıma araçlarını kullanarak Isparta Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Bahçelievler Mahallesi, Terminal No: 10, 322000 Merkez/ Isparta

(246) 227 20 70

En Popüler Isparta Otobüs Firmaları

Isparta bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Isparta otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm18
Kontur15
Balıkesir Uludağ Turizm9
Balıkesir Uludağ Vip9
Metro Turizm8

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr