Yolcu Sayısı
1

Bolu Otogarı

Bolu Otogarı

Bolu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (374) 274 10 10

Adres: Paşaköy Mahallesi, 14300 Merkez/Bolu

Bolu Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bolu Otogarı Hakkında

Bolu Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan ve sahip olduğu doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen bir il olan Bolu’ya giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Bolu her yıl hem dünyanın hem de Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamasının yanı sıra aynı zamanda Karadeniz’in bu bölgesinde bir geçiş şehri olma özelliği taşıyor. Bu nedenle Bolu Otogarı da bölgenin önemli ulaşım merkezlerinden bir tanesi. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bolu otobüs bileti alarak Bolu Otogarına geldiğinizde, “Yedigöller Kamp Alanları, Çubuk Gölü, Akşemseddin Türbesi, Seben Gölü, Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Zafer Kulesi, Karamurat Gölü, Mudurnu Suluklugöl” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Türkiye’nin özellikle Karadeniz Bölgesinin en işlek noktalarından biri olan bolu şehri, yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor ve bu durum Bolu Otogarını çok daha önemli bir konuma yükseltiyor. Bolu özellikle son dönemde Karadeniz turizminin daha popüler hale gelmesi ile birlikte ziyaretçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Bolu’nun bu trafik yükünü hafiletmesi gereken yeni otogarı ise tarihler 2010 yılını gösterdiğinde açıldı ve o günden bu yana geniş bir alan üzerinde, bekleme alanları, otobüs park bölümleri, açık ve kapalı alanları, kafeler, restoranlar ve hediyelik eşya dükkanları ile ziyaretçilerine hizmet sunuyor. Bolu Otogarında özellikle Karadeniz Bölgesi için sefer düzenleyen otobüs firmalarını görmek söz konusu olsa da ülke genelinde hizmet sağlayan otobüs firmaları da bu otogarda yerini alıyor.

Bolu Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Günümüzde Bolu Otogarında Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Seç Turizm, Köksallar Turizm, Ben Turizm, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Adıyaman Gülaras, Vangölü Turizm, Esadaş Turizm, Çorum Kargı Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat, Lüks Erova Turizm, Efetur, Sakarya VIB, Star Diyarbakır, Villa Seyahat, Hatay Günsas Turizm, Yeşil Artvin, Has Diyarbakır” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Bolu Otogarı üzerinden sefer düzenleyen firmaların otobüs bileti fiyatları, “35 - 115 TL” arasında değişiklik göstermektedir.

Bolu Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bolu Otogarına ulaşım sağlamak için şehir içinden her yarım saatte bir hareket eden minübüs ya da otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz otobüs firmasının servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Paşaköy Mahallesi, 14300 Merkez/Bolu

(374) 274 1010

En Popüler Bolu Otobüs Firmaları

Bolu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bolu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm40
Efe Tur31
Özay Turizm16
Sakarya Vib Turizm 12
Kale Seyahat12

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr