Bismil Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0412) 
Adres: Şehitlik, 21010 Yenişehir/Diyarbakır
Bismil Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bismil Otogarı

Bismil Otogarı (Diyarbakır)
Bismil Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Diyarbakır - Bismil otobüs bileti satın alarak ilçeye Bismil Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin verimli toprakları üzerinde kurulmuş olan bu ilçede temel geçim kaynaklarının başında tarım gelmektedir. İlçenin bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin neticesinde sınırları içerisinde kurak iklim özellikleri görülür. Bismil Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen ziyaretçi sayısını arttıran Diyarbakır ilinin bu özelliği nedeni ile Bismil Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Diyarbakır - Bismil otobüs bileti satın alarak Bismil Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Sülüklü Han, Kervansaray, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, Meryem Ana Kilisesi, Hasan Paşa Hanı, Çayönü, Behram Paşa Konağı, On Gözlü Köprü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Bismil Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Bismil Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Özlem Batman Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Öz Erciş Seyahat, Adıyaman Öz Gülaras Turizm” otobüs firmalarını görebilirsiniz. Bismil Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bismil Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Diyarbakır şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Bismil Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bismil Otogarı Adresi : Şehitlik, 21010 Yenişehir/Diyarbakır

Bismil otogarı nerede? Bismil otogarına nasıl giderim? Bismil otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Star Diyarbakır 1
- HEMEN SATIN AL ! -