Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
190 TL
Bilet Al
190 TL
Bilet Al

Van İzmir Otobüs Bileti

Van İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 190,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1785 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Van İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Best Van Turizm firmasıdır.

Van İzmir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Van İzmir otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Van İzmir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Van İzmir Otobüs Biletleri

Van, Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin en gelişmiş şehirlerinden biri konumundadır. Çevresinde bulunmuş olduğu gölün ismini alan şehir birbirinden farklı özellikleriyle Van’a gelen insanları karşılamaktadır. Van’ın hem doğal güzelliklerini gezebilir hem de tarihi kalıntılar ziyaret edebilirsiniz.

Van ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Hüsrev Paşa Camii, St. Bertalemous Kilisesi, Şeytan Köprüsü, Erçek Gölü, Ayanis Kalesi, Van Müzesi, Akdamar Adası, Kaya Çelebi Camii, Hurkan köprüsü, Hoşap Kalesi yer almaktadır. 
 
Van'ın tarihine tanıklık etmiş diğer bir yapı ise Ayanis Kalesi'dir. Ayanis Kalesi, şehir merkezine sadece 35 kilometre uzaklıkta olup; Van Gölü'nden 250 metre yükseklikte yer alır. 
 
Van depreminden sonra Van Gölü Canavarı Efsanesi olmasından dolayı daha birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.
 
İl sınırları içerisinde Karasal ikliminin özellikleri görülmektedir. Kışları soğuk, sert ve kar yağışlı geçer. Yazları ise sıcak ve kuraktır. Buna bağlı olarak kırsal kesimlerinde tarımdan çok hayvancılık gelişmiştir. Aynı zamanda yöresel lezzetleri üzerinde etli yemeklerin hakim olmasını da sağlamıştır. 
 
İzmir, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Ülke sınırları içerisinde nadir görülen bir özellik olan doğal liman barındırma işlevine sahiptir. İzmir limanı şehrin ticari açıdan gelişim göstermesi açısından oldukça önemli bir mevkide bulunmaktadır. 
 
Van üzerinden zaman kaybetmeden İzmir’e gitmek için Best Van Turizm, Vangölü Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Van İzmir dışında Ankara Kütahya otobüs bileti alımını da sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.
Van İzmir otobüs bileti mi aradınız? Van İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Van İzmir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Best Van Turizm 190 TL
Vangölü Turizm 190 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Van Hakkında
Nüfus:
1,070,113
Yüzölçümü:
22.983,06 km²
Plaka:
65
Telefon kodu:
(432)
Otogar:
Van Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Best Van." Misafir
sürekli best van turizm ile seyahat ediyorum ve çok memnunum. tek isteğim fiyatların biraz daha ucuz olması.